Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Goodwoodský festival rýchlosti 2023

júla 2023

Klasické autá na predaj>

Fanúšikovia Formule 1 môžu opäť vidieť klasické autá a motocykle v akcii. Každoročne sa organizuje Goodwoodský festival rýchlosti: nesmierne populárna motoristická udalosť, ktorá každý rok priťahuje 10,000 2023 návštevníkov. Podujatie sa koná v júli XNUMX a koná sa vo West Sussex v Anglicku.

 

Udalosť má rozvrh, v ktorom môžete presne sledovať preteky. Srdcom podujatia je kopec Hillclimb: Zúčastňujú sa tu vozidlá vozidiel Paddocks Main, Supercar a First Glance. Existuje tiež niekoľko „Road Racers“, „Goodwood Action Sports Show“, Formula 1, NASCAR a „Supercars“. Existuje dosť pozorovacích bodov na sledovanie závodu. Začína na štartovacej čiare okolo domu cez Molecomb Corner, pozdĺž Flintovej steny a po najvyššie paddocky. Na Goodwoodskom festivale rýchlosti je toho veľa!

 

V piatok vás stojí vstupenka 104 € na osobu a v sobotu zaplatíte 180 €. V nedeľu stojí lístok 166 EUR na osobu. Vďaka širokej otváracej dobe si môžete všetky preteky vychutnať vo svojom voľnom čase. Parkovanie je bezplatné a parkovisko je otvorené každý deň od 06:30 ráno.