Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Goodwoodský festival rýchlosti 2024

júla 2024

Klasické autá na predaj>

Goodwood Festival of Speed ​​je nesmierne populárna motoristická udalosť, ktorá priťahuje 10,000 1 návštevníkov ročne. Táto udalosť je organizovaná tak, aby umožnila fanúšikom Formuly 2024 opäť vidieť klasické automobily a motocykle. Podujatie sa koná v júli XNUMX. Goodwoodský festival rýchlosti sa koná v západnom Sussexe v Anglicku.

 

Existuje viac ako dostatok priestoru na sledovanie závodu z rôznych výhodných bodov. Začínajú na štartovej čiare, okolo domu, cez roh Molecomb, pozdĺž Flintovej steny a v najvyššom paddocku. Udalosť má časový rozvrh, ktorý presne zobrazuje, čo sa stane, keď. Srdcom podujatia je kopec Hillclimb. Vozidlá z Paddockov Main, Supercar a First Glance sa tu stretávajú na spoločnom teréne. Máte tiež niekoľko „Road Racers“, „Goodwood Action Sports Show“, Formula 1, NASCAR a rôzne „Supercars“. Na Goodwoodskom festivale rýchlosti je veľa skúseností!

 

Vstupné na piatok je 104 € na osobu a v sobotu zaplatíte 180 €. V nedeľu stojí lístok 166 € na osobu. Vzhľadom na širokú otváraciu dobu môžete preteky sledovať vo svojom voľnom čase. Parkovanie je bezplatné a parkovisko je otvorené každý deň od 06:30 ráno.