Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny

Goodwoodský festival rýchlosti 2026

Klasické autá na predaj>

Goodwoodský festival rýchlosti 2026

Goodwood Festival of Speed, West Sussex, je veľmi populárna motoristická udalosť, ktorá každoročne priláka viac ako 10,000 1 návštevníkov. Podujatie je organizované s cieľom dať fanúšikom Formuly XNUMX šancu opäť vidieť klasické autá a motocykle v akcii.

Preteky sa konajú počas podujatia a ako návštevník je viac než dosť priestoru na sledovanie pretekov. Môžete si sadnúť na štartovaciu čiaru, pozdĺž Flint Wall, popri dome, cez Molecomb Coner a do Top Paddocku. Na stránke Goodwood Festival of Speed ​​je harmonogram, na ktorom presne uvidíte, čo a kedy sa bude konať. Jedným z najdôležitejších je Hillclimb. Tu sa stretávajú vozidlá z Main, Supercar a First Glance Paddock. Okrem Hillclimb máte k dispozícii aj rôzne 'Road Racers', 'Goodwood Action Sports Show', Formulu 1, NASCAR a rôzne 'Supercars'.

Otváracie hodiny Goodwood Festival of Speed ​​2026

Goodwood Festival of Speed ​​sa koná začiatkom leta, v júli. Akcia trvá 4 dni. Parkoviská sa otvárajú každý deň o 06:30 a brány sa otvárajú o 07:00. Prvý pretek začína o 09:00 a posledný končí okolo 18:30. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte dostatok času užiť si všetky krásne autá a preteky, ktoré sa na Goodwood Festival of Speed ​​nachádzajú.

Vstupné na festival rýchlosti v Goodwoode 2026

Ceny za festival rýchlosti v Goodwoode sa každý deň líšia. Napríklad vo štvrtok a piatok prídete o 100 až 120 eur, v sobotu od 150 do 200 eur a v nedeľu od 150 do 170 eur. Ak so sebou vezmete dieťa do 12 rokov, má vstup zdarma. Parkovanie pri podujatí je tiež bezplatné a toto parkovisko je otvorené od 06:30 ráno.

Urobte si dovolenku!

Goodwood Festival of Speed ​​je 4-dňové podujatie a koná sa v Anglicku. Vďaka tomu nie je pre každého ľahké dosiahnuť. Práve preto je toto podujatie ideálnou príležitosťou na úžasnú dovolenku. Potom si môžete užiť Goodwood Festival of Speed ​​a navštíviť nádherné Anglicko. Pre viac informácií o ubytovaní v blízkosti Goodwood Festival of Speed ​​navštívte ich stránku.