Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Goodwood Revival 2026

Klasické autá na predaj>

Goodwood Revival 2026

Goodwood Revival je podujatie, ktoré sa každoročne koná v anglickom Sussexe. Toto podujatie hostí preteky v rôznych kategóriách, pričom pretekárske autá a motocykle medzi sebou súťažia v období rokov 1948-1966.
Goodwood Revival vás teda zavedie späť v čase do zlatého veku motoristického športu: 40., 50. a 60. rokov 20. storočia. Počas pretekov sa návštevníci môžu pripojiť k hviezdam motoristického športu ako Sir Stirling Moss, Richard Attwood, John Surtees a Derek Bell.

Otvorenie počas Goodwood Revival 2026

Goodwood Revival sa koná každoročne v Sussexe v Anglicku v septembri od piatka do nedele. Na stránke Goodwood Revival nájdete aj časový harmonogram, v ktorom je uvedené, od kedy do kedy sa preteky konajú. Prvý pretek začína ráno medzi 8. a 9. hodinou a posledný pretek končí medzi 18:00 a 19:00.

Vstupné na Goodwood Revival 2026

Vstupné do Goodwood Revival sa mení zo dňa na deň. Ak pôjdete v piatok, miniete 60 až 70 libier, zatiaľ čo v sobotu a nedeľu miniete 80 až 90 libier. Môžete si tiež kúpiť 3-dňový lístok. Môžete tak vidieť každé preteky a užiť si Goodwood Revival počas 3 dní. Tento 3-dňový lístok stojí medzi 150 a 200 £. Ste alebo so sebou beriete niekoho mladšieho ako 12 rokov? Potom si môžu užiť Goodwood Revival zadarmo.

Víkend do Goodwood Revival 2026

Goodwood Revival je 3-dňové podujatie. Prečo by ste jazdili hore-dole každý deň? Tak si urobte víkend. Takže si môžete užiť každý okamih v Goodwood Revival a nemusíte sa báť, že budete jazdiť späť. Akciu a všetko okolo nej si potom môžete užiť večer. Goodwood Revival ponúka rôzne ubytovanie, ktoré sú všetky tematicky zamerané na túto udalosť. Ak preferujete niečo iné, môžete si v okolí zarezervovať aj hotel alebo chatu.