Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Aston Martin DB4

Klasika Aston Martin DB4

Aston Martin DB4 je Grand Tourer, ktorý sa prvýkrát objavil na trhu v roku 1958. Celkovo bolo vyrobených 1110 exemplárov.

DB4 má štandardný 3.7-litrový 6-valcový motor s výkonom 240 koní. To zaisťuje maximálnu rýchlosť 224 km/h a zrýchlenie zo 100 km/h za 9.3 sekundy.

DB4 mal päť rôznych sérií. Najprv DB4 Convertible, ktorý bol predstavený v roku 1961. Bol to kabriolet. Na trh bola uvedená aj verzia GT, čo bola ľahšia vysokovýkonná verzia. Táto verzia GT mala aj variant GT Continuation, ktorý bol vyrobený ako traťové auto. Koncom roku 1961 boli predstavené 2 ďalšie modely. Išlo o Vantage a Vantage GT, ktoré poskytovali vyšší výkon, konkrétne 266 koní.

11 kópií DB4 GT bolo zaslaných talianskemu výrobcovi karosérií, ktorý ich vylepšil. Tie boli pomenované: Aston Martin DB4 GT Zagato. Tento variant mal 3.7-litrový šesťradový motor s výkonom 314 k. Tým sa zlepšila rýchlosť zrýchlenia z 9.3 sekundy na 6.1 sekundy z 0 na 100 km/h. Zmenila sa aj maximálna rýchlosť. Tá vzrástla na 246 km/h oproti pôvodnému modelu, ktorý dosahoval 224 km/h.

Kúpte si klasické auto Aston Martin DB4 v E&R Classics

Prioritou číslo jedna je nájsť Aston Martin, ktorý je pre vás ten pravý. Hľadanie vášho vysnívaného auta často začína online. Spoločnosť ERClassics urobila všetko pre to, aby vám poskytla predstavu o autách, takže každé auto na našej vlastnej stránke je vybavené fotoreportážou, 360-stupňovými obrázkami, videom a základnými informáciami o aute. Prezreli by ste si auto radšej fyzicky? Potom môžete navštíviť náš showroom vo Waalwijku v Holandsku. Otváracie hodiny nájdete na našej webovej stránke.

Kúpte si klasický Aston Martin DB4

Vysoko kvalitné klasické autá Aston Martin DB4 na E&R Classics

Všetky nami ponúkané klasické autá, vrátane Aston Martin DB4, sú porovnané so zoznamom so 125 bodmi. Toto posúdenie vykonáva jeden z našich vlastných technikov. Dodávka veteránov, ktoré sú v perfektnom stave, je pre ERClassics veľmi dôležitá. Nami ponúkané klasické autá sú preto vysoko kvalitné. Ak by ste chceli viac informácií o údržbe klasického auta alebo vás zaujíma, čo robia mechanici v klasických autodielňach, kliknite tu

Vymeňte alebo predajte svoje klasické auto Aston Martin DB4

V ER Classics si samozrejme môžete kúpiť Aston Martin DB4, ale ponúkame aj možnosť predať vaše súčasné klasické auto alebo ho vymeniť. Ak by ste chceli viac informácií o predaji alebo obchodovaní s vaším klasickým automobilom, kontaktujte jedného z naši odborníci na klasické autá. Samozrejme môžete navštíviť aj náš showroom a prediskutovať možnosti.

Predať alebo vymeniť klasický Aston Martin DB4?

Údržba na klasickom aute

Samozrejme každé auto potrebuje údržbu a občas sa môže stať, že treba niečo opraviť. Nie je tomu inak ani pri klasickom aute. Pretože radi udržiavate svoje klasické auto v špičkovom stave, dôležitá je dobrá garáž. Údržbu vám môže poskytnúť ktorákoľvek garáž, ale niekedy potrebujete len trochu špecializácie navyše, potom sa môžete rozhodnúť, že svoje klasické auto vezmete do dielne klasických automobilov, kde sa zamerajú na 1 značku alebo typ klasického auta. Mechanici často pracujú s rovnakými klasickými automobilmi, a preto sa špecializujú na údržbu alebo opravy týchto špecifických klasických automobilov.

ER Classics má pre vás tú pravú klasiku Aston Martin DB4!

Kliknite tu pre naše zásoby

Aké sú výhody nákupu Aston Martin DB4 classic od ER Classics?

- Široký sortiment klasík Aston Martin na predaj

- Všetky starobince boli dôkladne skontrolované našou vlastnou dielňou

- Vlastná dielňa s 20 mechanikmi

- Registrácia a kontroly

- Celosvetová doprava až k dverám

- Vysoká kvalita a servis

- Opcie na výmenu

- Zákazníci nás hodnotia 8.9

Európsky online predajca klasických áut číslo 1

Ak hľadáte krásny klasický automobil Aston Martin DB4, bude vám pomáhať jeden z našich vlastných odborníkov na klasické autá. ERclassics sa špecializuje na nákup a predaj klasických automobilov od roku 2008 a právom sa môže nazývať európskym online predajcom klasických automobilov číslo 1.