Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Aston Martin DB11

Aston Martin DB11

Aston Martin DB11. Auto, ktoré balansuje medzi športovým autom a GT (Gran Turismo). DB11 zaujme hlavne dlhou, nízkou a širokou karosériou. DB11 je ponúkaný vo variante kupé so silným 630 k twin-turbo V-12 s pohonom zadných kolies, ktorý vás zrýchli na 100 km/h za 3.7 sekundy. Štandardná verzia má 528 k twin-turbo V8, ktorý vás zrýchli na 100 km/h za 4.1 sekundy. Okrem toho je Aston Martin DB11 vybavený všetkým komfortom, ktorý si môžete priať. Toto auto má napríklad informačno-zábavný systém Mercedes-Benz v kombinácii so 700 alebo 1000-wattovými reproduktormi Bang & Olufsen, ktorý je známy svojim fantastickým zvukom a užívateľskou prívetivosťou. Okrem toho je na výber veľa možností bezpečnosti a asistencie vodiča.

Od roku 2022 dostane DB11 vylepšenie: 25 koní navyše. To zvyšuje maximálnu rýchlosť z 310 km/h na 330 km/h. Zmeny sa udiali aj vo vnútri. Teraz sa napríklad môžete rozhodnúť pre sedadlá Aston Martin Sport+, ktoré poskytujú väčšiu oporu pri jazde vysokou rýchlosťou. Okrem toho si teraz môžete vylepšiť aj kabínu novými dizajnovými témami.

Zážitok z jazdy s DB11 je jedinečný zážitok. Keď šliapnete na plynový pedál, zažijete pôžitok z masívneho ťahu, atletického pohybu a výfukových tónov, ktoré sú melodické, no zároveň hrozivé. Výkon a vodičský zážitok DB11 nie sú nižšie ako cena.

Kúpim Aston Martin DB11

Prioritou číslo jedna je nájsť Aston Martin, ktorý je pre vás ten pravý. Hľadanie vášho vysnívaného auta často začína online. Spoločnosť ERClassics urobila všetko pre to, aby vám poskytla predstavu o autách, takže každé auto na našej stránke je vybavené fotoreportážou, 360-stupňovými obrázkami, videom a základnými informáciami o aute. Prezreli by ste si auto radšej fyzicky? Potom môžete navštíviť náš showroom vo Waalwijku v Holandsku. Otváracie hodiny nájdete na našej webovej stránke.

Aston Martin DB11

Vysoko kvalitný Aston Martin DB11 na E&R Classics

Všetky nami ponúkané autá, vrátane Aston Martin DB11, sú kontrolované podľa zoznamu so 125 bodmi. Toto hodnotenie vykonáva jeden z našich vlastných mechanikov. Dodávka áut v perfektnom stave je pre ERClassics veľmi dôležitá. Nami ponúkané autá sú teda kvalitné. Ak by ste chceli viac informácií o údržbe niektorého z našich áut alebo vás zaujíma, čo robia mechanici v našich špecializovaných dielňach, kliknite tu.

Vymeňte alebo predajte Aston Martin DB11

V ER Classics si samozrejme môžete kúpiť Aston Martin DB11, ale ponúkame aj možnosť predať vaše súčasné auto alebo ho vymeniť. Ak by ste chceli viac informácií o predaji alebo obchodovaní s vaším súčasným automobilom, kontaktujte jedného z našich odborníkov. Samozrejme môžete navštíviť aj náš showroom a prediskutovať možnosti.

Predať alebo vymeniť Aston Martin DB11?

Údržba na Aston Martin DB11

Samozrejme, každé auto potrebuje údržbu a občas sa môže stať, že treba niečo opraviť. Nie je tomu inak ani pre Aston Martin DB11. Pretože radi udržiavate svoje športové auto v špičkovom stave, dôležitá je dobrá garáž. Údržbu vám môže poskytnúť ktorákoľvek autoservis, ale niekedy potrebujete len ten kúsok špecializácie navyše, potom sa môžete rozhodnúť odniesť svoje športové auto do špecializovanej dielne, kde sa zamerajú na 1 značku alebo typ auta. Mechanici často pracujú s rovnakými značkami, a preto sa špecializujú na údržbu alebo opravy týchto konkrétnych áut.


ER Classics má pre vás ten pravý Aston Martin DB11!

Kliknite tu pre naše zásoby

Aké sú výhody nákupu Aston Martin DB11 od ER Classics?

- Široká ponuka športových áut Aston Martin na predaj
- Všetky autá boli dôkladne skontrolované v našej vlastnej dielni
- Vlastná dielňa s 20 mechanikmi
- Registrácia a kontroly
- Celosvetová doprava k vašim predným dverám
- Vysoká kvalita a servis
- Opcie na výmenu
- Zákazníci nás hodnotia 8.9

Európsky online predajca klasických áut číslo 1

Ak hľadáte krásny nový Aston Martin DB11, pomôže vám jeden z našich vlastných odborníkov. ERclassics sa špecializuje na nákup a predaj automobilov od roku 2008 a právom sa môže nazývať európskym online predajcom klasických automobilov číslo 1.