Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Aston Martin DB2

Klasika Aston Martin DB2

Aston Martin DB2 je Grand Tourer, ktorý sa prvýkrát objavil na trhu v máji 1950. DB2 bol dostupný ako uzavreté dvojmiestne kupé, ktoré Aston Martin nazýval „športový sedan“. Neskôr sa DB2 predávalo aj ako kupé s padacími hlavami. Celkovo bolo vyrobených 411 kópií DB2.

Aston Martin DB2 mal namiesto svojho predchodcu, ktorý mal radový štvorvalec, pokročilý 2.6-litrový 6-valcový motor Lagonda s dvojitým vačkovým hriadeľom nad hlavou. Neskôr bol k dispozícii motor s väčším karburátorom, piestami s vyšším kompresným pomerom a rovnakým sacím vačkovým hriadeľom ako výfuk. Toto bola prvá možnosť upgradu Vantage od Aston Martin. Tento upgrade zvýšil Aston Martin DB2 z pôvodných 105 koní na 125 koní. Zvýšila sa aj maximálna rýchlosť na 187.3 km/h a DB2 dokázal zrýchliť z 0 na 100 km/h za 11.2 sekundy.

Zo 411 exemplárov malo prvých 49 chrómovanú prednú masku v troch samostatných častiach a veľké obdĺžnikové vetracie otvory v blatníkoch. Neskoršie autá mali jednodielnu mriežku chladiča s horizontálnymi chrómovými lamelami bez bočných prieduchov. Kapota DB2 pozostávala z jedného kusu a bola vpredu odklápateľná. Batožinový priestor Aston Martin DB2 sa nachádzal za prednými sedadlami a bol prístupný len zvnútra auta.

Kúpte si klasické auto Aston Martin DB2 v E&R Classics

Prioritou číslo jedna je nájsť Aston Martin, ktorý je pre vás ten pravý. Hľadanie vášho vysnívaného auta často začína online. Spoločnosť ERClassics urobila všetko pre to, aby vám poskytla predstavu o autách, takže každé auto na našej vlastnej stránke je vybavené fotoreportážou, 360-stupňovými obrázkami, videom a základnými informáciami o aute. Prezreli by ste si auto radšej fyzicky? Potom môžete navštíviť náš showroom vo Waalwijku v Holandsku. Otváracie hodiny nájdete na našej webovej stránke.

Kúpte si klasický Aston Martin DB2

Vysoko kvalitné klasické autá Aston Martin DB2 na E&R Classics

Všetky nami ponúkané klasické autá, vrátane Aston Martin DB2, sú porovnané so zoznamom so 125 bodmi. Toto posúdenie vykonáva jeden z našich vlastných technikov. Dodávka veteránov, ktoré sú v perfektnom stave, je pre ERClassics veľmi dôležitá. Nami ponúkané klasické autá sú preto vysoko kvalitné. Ak by ste chceli viac informácií o údržbe klasického auta alebo vás zaujíma, čo robia mechanici v klasických autodielňach, kliknite tu

Vymeňte alebo predajte svoje klasické auto Aston Martin DB2

V ER Classics si samozrejme môžete kúpiť Aston Martin DB2, ale ponúkame aj možnosť predať vaše súčasné klasické auto alebo ho vymeniť. Ak by ste chceli viac informácií o predaji alebo obchodovaní s vaším klasickým automobilom, kontaktujte jedného z naši odborníci na klasické autá. Samozrejme môžete navštíviť aj náš showroom a prediskutovať možnosti.

Predať alebo vymeniť klasický Aston Martin DB2?

Údržba na klasickom aute

Samozrejme každé auto potrebuje údržbu a občas sa môže stať, že treba niečo opraviť. Nie je tomu inak ani pri klasickom aute. Pretože radi udržiavate svoje klasické auto v špičkovom stave, dôležitá je dobrá garáž. Údržbu vám môže poskytnúť ktorákoľvek garáž, ale niekedy potrebujete len trochu špecializácie navyše, potom sa môžete rozhodnúť, že svoje klasické auto vezmete do dielne klasických automobilov, kde sa zamerajú na 1 značku alebo typ klasického auta. Mechanici často pracujú s rovnakými klasickými automobilmi, a preto sa špecializujú na údržbu alebo opravy týchto špecifických klasických automobilov. 

ER Classics má pre vás tú pravú klasiku Aston Martin DB2!

Kliknite tu pre naše zásoby

Aké sú výhody nákupu Aston Martin DB2 classic od ER Classics?

- Široký sortiment klasík Aston Martin na predaj

- Všetky starobince boli dôkladne skontrolované našou vlastnou dielňou

- Vlastná dielňa s 20 mechanikmi

- Registrácia a kontroly

- Celosvetová doprava až k dverám

- Vysoká kvalita a servis

- Opcie na výmenu

- Zákazníci nás hodnotia 8.9

Európsky online predajca klasických áut číslo 1

Ak hľadáte krásny klasický automobil Aston Martin DB2, bude vám pomáhať jeden z našich vlastných odborníkov na klasické autá. ERclassics sa špecializuje na nákup a predaj klasických automobilov od roku 2008 a právom sa môže nazývať európskym online predajcom klasických automobilov číslo 1.