Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Aston Martin DB5

Klasika Aston Martin DB5

Aston Martin DB5 je britský Grand Tourer, ktorý sa prvýkrát objavil na trhu v roku 1963. DB5 bol uvedený na trh v 3 rôznych variantoch: DB5 Vantage, čo je ľahšia vysokovýkonná verzia, konvertibilná verzia s názvom DB5 kabriolet a DB5. shooting brake.

Aston Martin DB5 mal 4.0-litrový radový šesťvalcový motor s výkonom 286 koní. Maximálna rýchlosť je 233 km/h a DB5 dokáže zrýchliť zo 100 km/h za 8 sekúnd. Verzia DB5 Vantage priniesla vylepšenie výkonu. Motor teraz produkoval 330 koní namiesto štandardných 286.

Aston Martin DB5 je známy najmä vďaka odborníkovi na špeciálne efekty Johnovi Stearsovi, ktorý auto upravil pre Jamesa Bonda vo filme Goldfinger. Celkovo existujú štyri kópie Goldfinger DB5. Po Goldfingerovi sa DB5 začal spájať s filmami o Jamesovi Bondovi. Odvtedy sa používa pre Thunderball, GoldenEye, Tomorrow Never Dies, Casino Royale, Skyfall a No Time to Die.

Kúpte si klasické auto Aston Martin DB5 v E&R Classics

Prioritou číslo jedna je nájsť Aston Martin, ktorý je pre vás ten pravý. Hľadanie vášho vysnívaného auta často začína online. Spoločnosť ERClassics urobila všetko pre to, aby vám poskytla predstavu o autách, takže každé auto na našej vlastnej stránke je vybavené fotoreportážou, 360-stupňovými obrázkami, videom a základnými informáciami o aute. Prezreli by ste si auto radšej fyzicky? Potom môžete navštíviť náš showroom vo Waalwijku v Holandsku. Otváracie hodiny nájdete na našej webovej stránke.

Kúpte si klasický Aston Martin DB5

Vysoko kvalitné klasické autá Aston Martin DB5 na E&R Classics

Všetky nami ponúkané klasické autá, vrátane Aston Martin DB5, sú porovnané so zoznamom so 125 bodmi. Toto posúdenie vykonáva jeden z našich vlastných technikov. Dodávka veteránov, ktoré sú v perfektnom stave, je pre ERClassics veľmi dôležitá. Nami ponúkané klasické autá sú preto vysoko kvalitné. Ak by ste chceli viac informácií o údržbe klasického auta alebo vás zaujíma, čo robia mechanici v klasických autodielňach, kliknite tu

Vymeňte alebo predajte svoje klasické auto Aston Martin DB5

V ER Classics si samozrejme môžete kúpiť Aston Martin DB5, ale ponúkame aj možnosť predať vaše súčasné klasické auto alebo ho vymeniť. Ak by ste chceli viac informácií o predaji alebo obchodovaní s vaším klasickým automobilom, kontaktujte jedného z naši odborníci na klasické autá. Samozrejme môžete navštíviť aj náš showroom a prediskutovať možnosti.

Predať alebo vymeniť klasický Aston Martin DB5?

Údržba na klasickom aute

Samozrejme každé auto potrebuje údržbu a občas sa môže stať, že treba niečo opraviť. Nie je tomu inak ani pri klasickom aute. Pretože radi udržiavate svoje klasické auto v špičkovom stave, dôležitá je dobrá garáž. Údržbu vám môže poskytnúť ktorákoľvek garáž, ale niekedy potrebujete len trochu špecializácie navyše, potom sa môžete rozhodnúť, že svoje klasické auto vezmete do dielne klasických automobilov, kde sa zamerajú na 1 značku alebo typ klasického auta. Mechanici často pracujú s rovnakými klasickými automobilmi, a preto sa špecializujú na údržbu alebo opravy týchto špecifických klasických automobilov. 

ER Classics má pre vás tú pravú klasiku Aston Martin DB5!

Kliknite tu pre naše zásoby

Aké sú výhody nákupu Aston Martin DB5 classic od ER Classics?

- Široký sortiment klasík Aston Martin na predaj

- Všetky starobince boli dôkladne skontrolované našou vlastnou dielňou

- Vlastná dielňa s 20 mechanikmi

- Registrácia a kontroly

- Celosvetová doprava až k dverám

- Vysoká kvalita a servis

- Opcie na výmenu

- Zákazníci nás hodnotia 8.9

Európsky online predajca klasických áut číslo 1

Ak hľadáte krásny klasický automobil Aston Martin DB5, bude vám pomáhať jeden z našich vlastných odborníkov na klasické autá. ERclassics sa špecializuje na nákup a predaj klasických automobilov od roku 2008 a právom sa môže nazývať európskym online predajcom klasických automobilov číslo 1.