Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Aston Martin DB6

Klasika Aston Martin DB6

Aston Martin DB6 je Grand Tourer a nástupca Aston Martin DB5. Bol odhalený na londýnskom autosalóne v roku 1965 a vyrábal sa do roku 1970. Celkovo sa predalo 1788 kusov Aston Martin DB6.

Motor DB6 je 4.0-litrový šesťvalec s výkonom 282 koní. Výsledkom je zrýchlenie z 8.4 na 0 km/h za 100 sekundy a maximálna rýchlosť 241 km/h.

Na trhu je viacero verzií Aston Martin DB6. Napríklad DB6 Mark II bol ohlásený v roku 1969. Pneumatiky tohto modelu sú o ½ palca širšie. Rovnako ako u predchádzajúcich modelov Aston Martin, aj DB6 má variant Vantage a tiež kabriolet s názvom Volante. Tento Vantage dodával 326 koní a mal maximálnu rýchlosť 241 km/h, pričom na stovku zrýchlil za 100 sekúnd. Aston Martin DB6 dostal aj variant Shooting Brake, ktorých bolo vyrobených len 6.

Kúpte si klasické auto Aston Martin DB6 v E&R Classics

Prioritou číslo jedna je nájsť Aston Martin, ktorý je pre vás ten pravý. Hľadanie vášho vysnívaného auta často začína online. Spoločnosť ERClassics urobila všetko pre to, aby vám poskytla predstavu o autách, takže každé auto na našej vlastnej stránke je vybavené fotoreportážou, 360-stupňovými obrázkami, videom a základnými informáciami o aute. Prezreli by ste si auto radšej fyzicky? Potom môžete navštíviť náš showroom vo Waalwijku v Holandsku. Otváracie hodiny nájdete na našej webovej stránke.

Kúpte si klasický Aston Martin DB6

Vysoko kvalitné klasické autá Aston Martin DB6 na E&R Classics

Všetky nami ponúkané klasické autá, vrátane Aston Martin DB6, sú porovnané so zoznamom so 125 bodmi. Toto posúdenie vykonáva jeden z našich vlastných technikov. Dodávka veteránov, ktoré sú v perfektnom stave, je pre ERClassics veľmi dôležitá. Nami ponúkané klasické autá sú preto vysoko kvalitné. Ak by ste chceli viac informácií o údržbe klasického auta alebo vás zaujíma, čo robia mechanici v klasických autodielňach, kliknite tu

Vymeňte alebo predajte svoje klasické auto Aston Martin DB6

V ER Classics si samozrejme môžete kúpiť Aston Martin DB6, ale ponúkame aj možnosť predať vaše súčasné klasické auto alebo ho vymeniť. Ak by ste chceli viac informácií o predaji alebo obchodovaní s vaším klasickým automobilom, kontaktujte jedného z naši odborníci na klasické autá. Samozrejme môžete navštíviť aj náš showroom a prediskutovať možnosti.

Predať alebo vymeniť klasický Aston Martin DB6?

Údržba na klasickom aute

Samozrejme každé auto potrebuje údržbu a občas sa môže stať, že treba niečo opraviť. Nie je tomu inak ani pri klasickom aute. Pretože radi udržiavate svoje klasické auto v špičkovom stave, dôležitá je dobrá garáž. Údržbu vám môže poskytnúť ktorákoľvek garáž, ale niekedy potrebujete len trochu špecializácie navyše, potom sa môžete rozhodnúť, že svoje klasické auto vezmete do dielne klasických automobilov, kde sa zamerajú na 1 značku alebo typ klasického auta. Mechanici často pracujú s rovnakými klasickými automobilmi, a preto sa špecializujú na údržbu alebo opravy týchto špecifických klasických automobilov.

ER Classics má pre vás tú pravú klasiku Aston Martin DB6!

Kliknite tu pre naše zásoby

Aké sú výhody nákupu Aston Martin DB6 classic od ER Classics?

- Široký sortiment klasík Aston Martin na predaj

- Všetky starobince boli dôkladne skontrolované našou vlastnou dielňou

- Vlastná dielňa s 20 mechanikmi

- Registrácia a kontroly

- Celosvetová doprava až k dverám

- Vysoká kvalita a servis

- Opcie na výmenu

- Zákazníci nás hodnotia 8.9

Európsky online predajca klasických áut číslo 1

Ak hľadáte krásny klasický automobil Aston Martin DB6, bude vám pomáhať jeden z našich vlastných odborníkov na klasické autá. ERclassics sa špecializuje na nákup a predaj klasických automobilov od roku 2008 a právom sa môže nazývať európskym online predajcom klasických automobilov číslo 1.