Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Aston Martin Vanquish

Aston Martin Vanquish je super grand tourer vydaný spoločnosťou Aston Martin v roku 2001 ako nástupca Virage. Prvá generácia V12 Vanquish navrhnutá Ianom Callumom a predstavená na ženevskom autosalóne v roku 2001 sa vyrábala v rokoch 2001 až 2005. V roku 2004 sa výkonnejšia verzia, Vanquish S, stala vlajkovou loďou Aston Martin. Druhá generácia Vanquish bola predstavená v roku 2012, v roku 2017 nasledoval Vanquish S s výkonnejším motorom a vylepšenou aerodynamikou. Vanquish bol nahradený Aston Martin DBS Superleggera v roku 2018.

Aston Martin V12 Vanquish navrhol Ian Callum a mal veľa podobností s DB7 Vantage. Auto však bolo výrazne ovplyvnené prototypom Project Vantage Concept, ktorý debutoval s motorom V12 na severoamerickom medzinárodnom autosalóne v januári 1998. V12 produkuje 460 koní pri 6,500 otáčkach za minútu. Štandardný model Vanquish mal 355mm vŕtané a odvetrávané kotúčové brzdy so štvorhlavňovými strmeňmi, ABS a elektronický rozvod bŕzd. Jeho objavenie sa vo filme Jamesa Bonda 'Die Another Day' v roku 2002 vynieslo V12 Vanquish tretie miesto v zozname 'Best Film Cars Ever'. Vanquish bol základom dvoch koncepčných áut, ktoré boli predstavené na medzinárodnom autosalóne v Ženeve v roku 2004, Zagato Roadster a Bertone Jet 2.

Vanquish S debutoval na autosalóne v Paríži v roku 2004 s väčším výkonom a menšími úpravami štýlu. Motor si ponechal 5935 ccm, ale výkon narástol zo 460 koní na 520 koní. Vizuálnymi zmenami boli nové kolesá, iný tvar prednej časti, nové vyvýšené veko batožinového priestoru so spojlerom a emblémom S a pridanie malého predného splitteru. Teraz bol začlenený športový dynamický balík 2004 so športovejším odpružením, riadením a brzdovými funkciami. Tento model sa predával pre modelové roky 2005 a 2006 v USA len s malými úpravami. Vanquish S mal väčšie brzdy ako V12 Vanquish. Koniec produkčnej série Vanquish oslávili Vanquish S Ultimate Edition. S maximálnou rýchlosťou vyše 322 km/h bol Vanquish S najrýchlejším Aston Martinom, kým nebol predstavený One-77 v roku 2008. Výroba Vanquish sa skončila 19. júla 2007, čo sa zhoduje s uzavretím závodu v Newporte Pagnell. po 49 rokoch prevádzky.

Kúpa Aston Martin Vanquish

Prioritou číslo jedna je nájsť Aston Martin, ktorý je pre vás ten pravý. Hľadanie vášho vysnívaného auta často začína online. Spoločnosť ERClassics urobila všetko pre to, aby vám poskytla predstavu o autách, takže každé auto na našej stránke je vybavené fotoreportážou, 360-stupňovými obrázkami, videom a základnými informáciami o aute. Prezreli by ste si auto radšej fyzicky? Potom môžete navštíviť náš showroom vo Waalwijku v Holandsku. Otváracie hodiny nájdete na našej webovej stránke.

Aston Martin Vanquish

Vysoko kvalitný Aston Martin Vanquish na E&R Classics

Všetky nami ponúkané autá, vrátane Aston Martin Vanquish, sú kontrolované podľa zoznamu so 125 bodmi. Toto hodnotenie vykonáva jeden z našich vlastných mechanikov. Dodávka áut v perfektnom stave je pre ERClassics veľmi dôležitá. Nami ponúkané autá sú teda kvalitné. Ak by ste chceli viac informácií o údržbe niektorého z našich áut alebo vás zaujíma, čo robia mechanici v našich špecializovaných dielňach, kliknite tu .

Vymeňte alebo predajte Aston Martin Vanquish

V ER Classics si samozrejme môžete kúpiť Aston Martin Vanquish, ale ponúkame aj možnosť predať vaše súčasné auto alebo ho vymeniť. Ak by ste chceli viac informácií o predaji alebo obchodovaní s vaším súčasným automobilom, kontaktujte jedného z našich odborníkov. Samozrejme môžete navštíviť aj náš showroom a prediskutovať možnosti.

Predajte alebo obchodujte s Aston Martin Vanquish?

Údržba Aston Martin Vanquish

Samozrejme, každé auto potrebuje údržbu a občas sa môže stať, že treba niečo opraviť. Nie je tomu inak ani pre Aston Martin Vanquish. Pretože radi udržiavate svoje športové auto v špičkovom stave, dôležitá je dobrá garáž. Údržbu vám môže poskytnúť ktorákoľvek autoservis, ale niekedy potrebujete len ten kúsok špecializácie navyše, potom sa môžete rozhodnúť odniesť svoje športové auto do špecializovanej dielne, kde sa zamerajú na 1 značku alebo typ auta. Mechanici často pracujú s rovnakými značkami, a preto sa špecializujú na údržbu alebo opravy týchto konkrétnych áut.

ER Classics má pre vás ten správny Aston Martin Vanquish!

Kliknite tu pre naše zásoby

Aké sú výhody nákupu Aston Martin Vanquish od ER Classics?

- Široká ponuka športových áut Aston Martin na predaj
- Všetky autá boli dôkladne skontrolované v našej vlastnej dielni
- Vlastná dielňa s 20 mechanikmi
- Registrácia a kontroly
- Celosvetová doprava k vašim predným dverám
- Vysoká kvalita a servis
- Opcie na výmenu
- Zákazníci nás hodnotia 8.9 

Európsky online predajca klasických áut číslo 1

Ak hľadáte krásny nový Aston Martin Vanquish, bude vám pomáhať jeden z našich vlastných odborníkov. ERclassics sa špecializuje na nákup a predaj automobilov od roku 2008 a právom sa môže nazývať európskym online predajcom klasických automobilov číslo 1.