✔ Nakupujte bezpečne online ✔ Celosvetové doručenie až k vašim dverám ✔ Možné prihlásenie
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Alfa Romeo GTV

Alfa GTV sa vyrába v rokoch 1994 až 2004. Skratka GTV znamená Gran Turismo Veloce, čo znamená rýchle turné. GTV fungoval ako nástupca kupónu Alfetta GTV. Auto navrhol Enrico Fumia. Fiat sa stal vlastníkom Alfa Romeo v roku 1986, čo malo za následok oneskorenie GTV. Zámerom GTV bolo obnoviť tradíciu športového kupé Alfa Romeo. Po schválení návrhu generálnym riaditeľom spoločnosti Fiat, Vittoriom Ghidellom, bol Walter de Silva zodpovedný za doplnenie detailov vozidla rovnako ako za dizajn interiéru. GTV bol oficiálne uvedený na autosalón v Ženeve v marci 1995.

Alfa Romeo Classic Cars na predaj

V roku 1997 bolo na automobile vykonaných niekoľko zmien. Auto získalo nový motor. Exteriér vozidla tiež získal určité zmeny, ako napríklad nový dizajn kolies, ktorý poskytuje väčší priestor pre väčšie zhrabovače a červené strmene so štyrmi kvetináčmi. Interiér vozidla bol obnovený koženými sedadlami od MOMO, ktoré boli ponúkané vo viacerých farbách. Farba sedadiel zodpovedá napríklad farbe koberca a farbe voliteľného kódovaného švu. Ďalej malo auto nový trojramenný volant.

Nákup Alfa Romeo GTV?

V roku 1998 došlo k novým zmenám v automobile, najmä v interiéri. Automobil dostal napríklad novú stredovú konzolu a iný prístrojový panel. Medzi zmeny vykonané na vonkajšej strane vozidla patrili chrómový rám okolo mriežky a farebne označené bočné lišty a nárazníky. Okrem toho bol predstavený nový motor. Prístrojová doska bola k dispozícii v dvoch nových farbách, červenej a modrej, okrem štandardnej čiernej. V roku 2000 boli motory prepracované, aby vyhovovali novým emisným normám Euro3. Exteriér vozidla bol zmenený v roku 2003. Auto dostalo novú mriežku a rôzne predné nárazníky s posunutým držiakom ŠPZ. Interiér prešiel malými zmenami, napríklad zmena farby osvetlenia prístroja.

Alfa Romeo GTV

E & R Classics, váš špecialista na klasické automobily Alfa Romeo!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár

Aké sú výhody nákupu automobilu Alfa Romeo GTV v ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváranie a vnútorné vybavenie pre vaše vozidlo Alfa Romeo GTV
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Kompletná obnova vášho vozidla Alfa Romeo GTV
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny