✔ Nakupujte bezpečne online ✔ Celosvetové doručenie až k vašim dverám ✔ Možné prihlásenie
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia sa vyrábala od roku 1962 do roku 1978. Giulia mala nahradiť Giuliettu. Giulia TI bol odhalený na okruhu Monza. Exteriér vozidla nebol ničím podobným ako Giulietta so svojou štvorcovou strechou, kapotou a kufrom. Giulia TI navrhla Orazio Satta Puliga. Kapacita vozidla sa zlepšila, čoho výsledkom bola maximálna rýchlosť 166 km / h. Giulia bol úspech. Krátko po objavení TI bol predstavený Giulia TI Super v roku 1963. Vyrobilo sa však iba 501 automobilov. Kvôli cestnej dani predstavil Alfa Romeo v roku 1964 auto, ktoré obsahovalo menší motor. Vozidlo s názvom Giulia 1300 má najvyššiu rýchlosť 155 km / h. Vyrobilo sa vyše 30.000 XNUMX automobilov.

Alfa Romeo Classic Cars na predaj

V roku 1962 boli vyrobené Spider, Sprint a Sprint Speciale. Vozy obsahovali revidovaný 1.6-litrový motor. Sprint Speciale sa odlišovala svojím elegantným kupé. Sprint bol vyrábaný až do roku 1964, Spider do roku 1965 a Sprint Speciale do roku 1966. V roku 1963 navrhol Bertone nový model, a to Giulia Sprint GT. O tri roky neskôr dostal automobil výkonnejší motor. Sprint GT bol premenovaný na Giulia Sprint GT Veloce. Giulia tiež zahrnovala viacero súťažných modelov, konkrétne GTA a Junior Zagato.

Nákup Alfa Romeo Giulia?

V júni 2015 Alfa Romeo predstavila kompaktné výkonné auto, konkrétne model 952. Účelom tohto vozidla bolo vrátiť sa ku koreňom Alfa Romeo. Alfa Romeo chce vyrábať autá, ktoré dokážu každý deň jazdiť rovnako ako závodné preteky. Na rozdiel od svojich predchodcov dostal model 952 motor s pohonom zadných kolies. Alfa Romeo plánovalo predstaviť auto v roku 2012. Avšak toto sa ohromne oneskorilo. Auto bolo predstavené až v roku 2015.

Alfa Romeo Giulia

E & R Classics, váš špecialista na klasické automobily Alfa Romeo!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár

Aké sú výhody nákupu automobilu Alfa Romeo Giulia v ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváranie a vnútorné vybavenie pre vaše vozidlo Alfa Romeo Giulia
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Kompletná obnova vášho vozidla Alfa Romeo Giulia
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny