✔ Nakupujte bezpečne online ✔ Celosvetové doručenie až k vašim dverám ✔ Možné prihlásenie
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Alfa Romeo Giulietta

Alfa Romeo Giulietta sa vyrába od roku 1954. Prvá Giulietta bola predstavená na autosalóne v Turíne v roku 1954. Automobil bol Sprint 2 + 2 kupé, ktorý navrhol Franco Scaglione. Na autosalóne v Turíne v roku 1955 bol predstavený štvordverový salón Berlina. Krátko nato bol odhalený Giulietta Spider. V roku 4 bol predstavený Giulietta TI. Auto bolo výkonnejšie ako Berlina a malo mierne odlišný exteriér.

Alfa Romeo Classic Cars na predaj

V roku 1959 bola Giulietta Berlina prepracovaná. Auto bolo predstavené na autosalóne vo Frankfurte v roku 1959. V aute došlo k určitým mechanickým a vonkajším zmenám. Palivové čerpadlo bolo napríklad posunuté do dolnej polohy. Exteriér vozidla dostal napríklad prepracovanú prednú časť a nové mriežky s chrómovanými rámami. Zadná časť vozidla dostala napríklad väčšie zadné svetlá. Interiér vozidla bol organizovanejší a zahŕňal nový textilný materiál. V roku 1961 dostali Giulietta Normale a TI revidované motory a nové výfukové systémy. Auto už bolo takmer schopné dosiahnuť rýchlosť 160 km / h (99 mph). Exteriér a interiér vozidla sa tiež zmenili. Vo vnútri TI boli namiesto lavicových sedadiel individuálne sedadlá. Bočné mriežky na vonkajšej strane boli teraz spojené spolu so stredovým štítom.

Nákup Alfa Romeo Giulietta?

Alfa Romeo Giulietta typ 116 bol malý výkonný sedan. Auto sa vyrábalo od roku 1977 do roku 1985. Dizajn vozidla bol založený na podvozku Alfa Romeo Alfetta. V roku 1977 boli k dispozícii dva modely, a to Giulietta 1.3 a Giulietta 1.6. V priebehu niekoľkých rokov boli odhalené Giulietta 1.8 a Giulietta Super. V roku 1981 dostala Giulietta niekoľko malých zmien interiéru a exteriéru. Auto dostalo plastovú ochranu okolo spodnej časti tela. V interiéri dostal automobil nový volant a nové sedadlá. Obnovila sa aj prístrojová doska a stredová lakťová opierka. Model Giulietta Turbodelta bol predstavený na autosalóne v Paríži v roku 1982. Turbodelta bola špeciálna verzia, ktorá obsahovala výkonný motor s rozlohou 1,962 ccm. O rok neskôr, v roku 1983, bola Giulietta predstavená s malými zmenami v niekoľkých častiach automobilu, ako sú prístrojová doska, nástroje a nárazníky.

Alfa Romeo Giulietta

E & R Classics, váš špecialista na klasické automobily Alfa Romeo!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár

Aké sú výhody nákupu automobilu Alfa Romeo Giulietta v ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváranie a vnútorné vybavenie pre vaše auto Alfa Romeo Giulietta
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Kompletná obnova vášho vozidla Alfa Romeo Giulietta
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny