Nedeľa 2. apríla CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ od 12:00 do 16:00 hod.
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Mercedes-Benz 190 SL

Mercedes-Benz 190SL je 2-dverový grand touring kabriolet s (voliteľne) odnímateľnou pevnou strechou, vyrobený spoločnosťou Mercedes-Benz od mája 1955 do februára 1963. Prototyp bol prvýkrát predstavený na autosalóne v New Yorku v roku 1954.

Mercedes-Benz 190SL sa predával spolu s rýchlejším a drahším Mercedesom-Benz 300SL. Oba typy boli veľmi podobné, čo sa týka stylingu, techniky a detailov.

Mercedes-Benz 190SL poháňal nový radový 1.9-litrový motor SOHC (4 k), ktorý bol neskôr použitý v modeloch W105 120 a W180 121. 190-valcový motor 4SL vychádzal zo 190-valcového motora 6SL. 300 mm vŕtanie zostalo nezmenené, aj keď zdvih pre 85SL bol znížený z 190 mm na 88.0 mm. Auto bolo k dispozícii ako kabriolet s mäkkou strechou alebo s odnímateľnou pevnou strechou. Počas svojich prvých rokov bol 83.6SL dostupný ako športový pretekársky model s malým čelným sklom z Perspexu a kožou obšitými sedadlami a hliníkovými dverami.

Kúpte si Mercedes-Benz 190 SL classic v E&R Classics

Prioritou číslo jedna je nájsť Mercedes-Benz, ktorý je pre vás ten pravý. Hľadanie vášho vysnívaného auta často začína online. Spoločnosť ERClassics urobila všetko, čo bolo v jej silách, aby vám poskytla predstavu o autách, takže každé auto na našej vlastnej stránke je vybavené fotoreportážou, 360-stupňovými obrázkami, videom a základnými informáciami o aute. Prezreli by ste si auto radšej fyzicky? Potom môžete navštíviť náš showroom vo Waalwijku v Holandsku. Otváracie hodiny nájdete na našej webovej stránke.

Kúpte si klasiku Mercedes-Benz 190 SL

Vysoko kvalitné klasické autá Mercedes-Benz 190 SL na E&R Classics

Všetky nami ponúkané klasické autá, vrátane Mercedes-Benz 190 SL, sú porovnané so zoznamom so 125 bodmi. Toto posúdenie vykonáva jeden z našich vlastných technikov. Dodávka klasických áut, ktoré sú v perfektnom stave, je pre ERClassics veľmi dôležitá. Nami ponúkané klasické autá sú preto vysoko kvalitné. Ak by ste chceli viac informácií o údržbe klasického auta alebo vás zaujíma, čo robia mechanici v klasických autodielňach, kliknite tu.

Vymeňte alebo predajte svoje klasické auto Mercedes-Benz 190 SL

V ER Classics si samozrejme môžete kúpiť Mercedes-Benz 190 SL, ale ponúkame aj možnosť predať vaše súčasné klasické auto alebo ho vymeniť. Ak máte záujem o viac informácií o predaji alebo obchodovaní s vaším klasickým automobilom, kontaktujte nás jeden z našich odborníkov na klasické autá. Samozrejme môžete navštíviť aj náš showroom a prediskutovať možnosti.

Predám alebo vymením Mercedes-Benz 190 SL?

Údržba na klasickom aute

Samozrejme každé auto potrebuje údržbu a občas sa môže stať, že treba niečo opraviť. Nie je tomu inak ani pri klasickom aute. Pretože radi udržiavate svoje klasické auto v špičkovom stave, dôležitá je dobrá garáž. Údržbu vám môže poskytnúť ktorákoľvek garáž, ale niekedy potrebujete len trochu špecializácie navyše, potom sa môžete rozhodnúť, že svoje klasické auto vezmete do dielne klasických automobilov, kde sa zamerajú na 1 značku alebo typ klasického auta. Mechanici často pracujú s rovnakými klasickými automobilmi, a preto sa špecializujú na údržbu alebo opravy týchto špecifických klasických automobilov.

ER Classics má pre vás ten pravý klasický Mercedes-Benz 190 SL!

Kliknite tu pre naše zásoby

Aké sú výhody nákupu Mercedes-Benz 190 SL classic od ER Classics?

- Veľký sortiment klasických Mercedes-Benz na predaj
- Všetky klasické autá boli dôkladne skontrolované našou vlastnou dielňou
- Vlastná dielňa s 20 mechanikmi
- Registrácia a kontroly
- Celosvetová doprava k dverám
- Vysoká kvalita a servis
- Opcie na výmenu
- Zákazníci nás hodnotia 8.9

Európsky online predajca klasických áut číslo 1

Ak hľadáte krásny nový Mercedes-Benz 190 SL, pomôže vám jeden z našich vlastných odborníkov na klasické autá. ERclassics sa špecializuje na nákup a predaj klasických automobilov od roku 2008 a právom sa môže nazývať európskym online predajcom klasických automobilov číslo 1.