Nedeľa 3. marca CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ od 10:00 do 14:00 hod.
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Mercedes Benz AMG

AMG je spoločnosť, ktorá sa zameriava na optimalizáciu výkonu automobilov Mercedes-Benz. A v skratke znamená priezvisko zakladateľa AMG Hansa Wernera Aufrechta. M znamená priezvisko Aufrechtsovho partnera Eberharda Melchera. G znamená rodisko Aufrechtsa, konkrétne Groβaspach. Mercedes-Benz a AMG začali svoju spoluprácu v roku 1993.

AMG začínalo s navrhovaním a testovaním pretekárskych motorov a nakoniec sa rozšírilo na výrobu vlastných automobilov Mercedes. Jeden z ich prvých úspechov bol v roku 1965, keď Marfred Schiek vyhral niekoľko pretekov s motorom 300 SE, ktorý vyvinuli Aufrecht a Melcher. Čo sa týka pretekov, AMG zaznamenalo prvý úspech na Spa 24 Hours, kde sa AMG Mercedes 300 SEL 6.8 stal majstrom triedy a celkovo druhým.

Tento zisk zabezpečil, že AMG spoznal celý svet. Po tomto zisku sa technológia AMG stala čoraz dostupnejšou v modeloch Mercedes. Spoločnosť dosiahla celosvetovú slávu po inštalácii 5.0-litrového V8 do kupé triedy E.

Kúpte si Mercedes-Benz AMG

Prioritou číslo jedna je nájsť Mercedes-Benz AMG, ktorý je pre vás ten pravý. Hľadanie vášho vysnívaného auta často začína online. Spoločnosť ERClassics urobila všetko, čo bolo v jej silách, aby vám poskytla predstavu o autách, takže každé auto na našej vlastnej stránke je vybavené fotoreportážou, 360-stupňovými obrázkami, videom a základnými informáciami o aute. Prezreli by ste si auto radšej fyzicky? Potom môžete navštíviť náš showroom vo Waalwijku v Holandsku. Otváracie hodiny nájdete na našej webovej stránke.

Kúpim Mercedes-Benz AMG 

Vymeňte alebo predajte svoj klasický Mercedes-Benz

V ER Classics si samozrejme môžete kúpiť Mercedes-Benz AMG, ale ponúkame vám aj možnosť predať vaše súčasné auto alebo ho vymeniť. Ak máte záujem o viac informácií o predaji alebo obchodovaní s vaším automobilom, kontaktujte jedného z našich odborníci na autá. Samozrejme môžete navštíviť aj náš showroom a prediskutovať možnosti.

Predať alebo vymeniť Mercedes-Benz AMG?

Vysoko kvalitný Mercedes-Benz AMG na E&R Classics

Všetky nami ponúkané autá, vrátane Mercedes-Benz AMG, sú kontrolované podľa zoznamu so 125 bodmi. Toto hodnotenie vykonáva jeden z našich vlastných mechanikov. Dodávka áut v perfektnom stave je pre ERClassics veľmi dôležitá. Nami ponúkané autá sú teda kvalitné. Ak by ste chceli viac informácií o údržbe auta alebo vás zaujíma, čo robia mechanici v autodielňach, kliknite tu.

Údržba na AMG

Samozrejme každé auto potrebuje údržbu a občas sa môže stať, že treba niečo opraviť. Nie je tomu inak ani v prípade AMG. Pretože radi udržiavate svoje auto v špičkovom stave, dôležitá je dobrá garáž. Údržbu vám môže poskytnúť ktorákoľvek autoservis, ale niekedy potrebujete len ten kúsok špecializácie navyše, potom sa môžete rozhodnúť odniesť svoje auto do autodielne, kde sa zamerajú na 1 značku alebo typ auta. Mechanici často pracujú s rovnakými autami, a preto sa špecializujú na údržbu alebo opravy týchto konkrétnych áut.

ER Classics má pre vás to pravé Mercedes-Benz AMG!

Kliknite tu pre naše zásoby

Aké sú výhody kúpy Mercedes-Benz AMG od ER Classics?

- Široká ponuka áut značky Mercedes-Benz na predaj
- Všetky starobince boli dôkladne skontrolované našou vlastnou dielňou
- Vlastná dielňa s 20 mechanikmi
- Registrácia a kontroly
- Celosvetová doprava až k dverám
- Vysoká kvalita a servis
- Opcie na výmenu
- Zákazníci nás hodnotia 8.9

Európsky online predajca klasických áut číslo 1

Ak hľadáte krásny nový Mercedes-Benz AMG, pomôže vám jeden z našich vlastných odborníkov. ER classics sa špecializuje na nákup a predaj automobilov od roku 2008 a právom sa môže nazývať európskym online predajcom klasických automobilov číslo 1.