30. máj (Corpus Christi) SHOWROOM OPEN - nedeľa 2. júna CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (10:00-14:00)
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Mercedes-Benz SLK

Mercedes-Benz Triedy SLK je kompaktný luxusný roadster z produkcie Daimler-Benz. SLK bol prvýkrát predstavený na autosalóne v Paríži v roku 1994. Automobil vstúpil na európsky trh o dva roky neskôr a na americký v roku 1997. SLK bol vyrobený v nemeckom Brémach. Niekdajšie označenie „SLK“ bolo odvodené od návrhu spoločnosti na vytvorenie roadsteru, ktorý bol v nemčine zároveň športový, ľahký a krátky: sportlich (športový), leicht (ľahký) und kurz (krátky).

Prvá generácia (1996-2004)

R170 Mercedes SLK bol kompaktný roadster prvej generácie vyrábaný v rokoch 1996 až 2004 spoločnosťou Mercedes-Benz. Dizajn pochádza z konca roku 1991 pod vedením Bruna Sacca, s konečným návrhom dokončeným začiatkom roku 1993 a schváleným radou. Sériová trieda SLK bola predstavená na autosalóne v Turíne 22. apríla 1996.

Druhá generácia (2004-2010)

R171 Mercedes SLK má v porovnaní s predchodcom množstvo revízií; o 30 mm dlhší rázvor, zväčšená dĺžka (72 mm) a šírka (65 mm), sedemstupňová automatická prevodovka, adaptívne dvojstupňové airbagy, hlavové/hrudné bočné airbagy a prepracovaný strešný mechanizmus. Medzi voliteľné funkcie patrí diaľkové ovládanie výsuvnej pevnej strechy a ohrievač vzduchu vo výške krku integrovaný do opierok hlavy. Dizajn je aerodynamicky optimalizovaný, aby sa minimalizovalo vnútorné prúdenie vzduchu so stiahnutou hornou časťou.

Tretia generácia (2011 – súčasnosť)

Vývoj R172 Mercedes SLK sa začal v roku 2005, finálny dizajn bol vybraný v roku 2008. Mercedes-Benz oznámil nový SLK na jeseň 2010. Spoločnosť podnikla nezvyčajný krok, keď v októbri a novembri 2010 vydala niekoľko tlačových správ, v ktorých oznámila nové funkcie ako „Magic Sky Control“.

Kúpte si Mercedes-Benz SLK

Prioritou číslo jedna je nájsť Mercedes-Benz SLK, ktorý je pre vás ten pravý. Hľadanie vášho vysnívaného auta často začína online. Spoločnosť ERClassics urobila všetko, čo bolo v jej silách, aby vám poskytla predstavu o autách, takže každé auto na našej vlastnej stránke je vybavené fotoreportážou, 360-stupňovými obrázkami, videom a základnými informáciami o aute. Prezreli by ste si auto radšej fyzicky? Potom môžete navštíviť náš showroom vo Waalwijku v Holandsku. Otváracie hodiny nájdete na našej webovej stránke.

Kúpim Mercedes-Benz SLK

Vymeňte alebo predajte svoj klasický Mercedes-Benz

V ER Classics si samozrejme môžete kúpiť Mercedes-Benz SLK, ale ponúkame vám aj možnosť predať vaše súčasné auto alebo ho vymeniť. Ak máte záujem o viac informácií o predaji alebo obchodovaní s vaším autom, kontaktujte jedného z našich odborníci na autá. Samozrejme môžete navštíviť aj náš showroom a prediskutovať možnosti.

Predať alebo vymeniť Mercedes-Benz SLK?

Vysoko kvalitný Mercedes-Benz SLK na E&R Classics

Všetky nami ponúkané autá, vrátane Mercedes-Benz SLK, sú kontrolované podľa zoznamu so 125 bodmi. Toto hodnotenie vykonáva jeden z našich vlastných mechanikov. Dodávka áut v perfektnom stave je pre ERClassics veľmi dôležitá. Nami ponúkané autá sú teda kvalitné. Ak by ste chceli viac informácií o údržbe auta alebo vás zaujíma, čo robia mechanici v autodielňach, kliknite tu.

Údržba na SLK

Samozrejme každé auto potrebuje údržbu a občas sa môže stať, že treba niečo opraviť. Nie je tomu inak ani v prípade SLK. Pretože radi udržiavate svoje auto v špičkovom stave, dôležitá je dobrá garáž. Údržbu vám môže poskytnúť ktorákoľvek autoservis, ale niekedy potrebujete len ten kúsok špecializácie navyše, potom sa môžete rozhodnúť odniesť svoje auto do autodielne, kde sa zamerajú na 1 značku alebo typ auta. Mechanici často pracujú s rovnakými autami, a preto sa špecializujú na údržbu alebo opravy týchto konkrétnych áut.

ER Classics má pre vás ten pravý Mercedes-Benz SLK!

Kliknite tu pre naše zásoby

Aké sú výhody kúpy Mercedes-Benz SLK od ER Classics?

- Široká ponuka áut značky Mercedes-Benz na predaj
- Všetky starobince boli dôkladne skontrolované našou vlastnou dielňou
- Vlastná dielňa s 20 mechanikmi
- Registrácia a kontroly
- Celosvetová doprava až k dverám
- Vysoká kvalita a servis
- Opcie na výmenu
- Zákazníci nás hodnotia 8.9 

Európsky online predajca klasických áut číslo 1

Ak hľadáte krásny nový Mercedes-Benz SLK, pomôže vám jeden z našich vlastných odborníkov. ER classics sa špecializuje na nákup a predaj automobilov od roku 2008 a právom sa môže nazývať európskym online predajcom klasických automobilov číslo 1.