✔ Nakupujte bezpečne online ✔ Celosvetové doručenie až k vašim dverám ✔ Možné prihlásenie
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Mercedes-Benz SLK

Mercedes-Benz SLK-Class je kompaktný luxusný roadster vyrábaný spoločnosťou Daimler-Benz. Mercedes predstavil koncepčný automobil SLK II na autosalóne v Paríži v roku 1994. Na európsky trh sa automobil dostal o dva roky neskôr a na americký trh v roku 1997. SLK sa vyrába v nemeckých Brémach. Označenie „SLK“ je odvodené od dizajnérskeho zadania spoločnosti, ktorá vytvorila roadster, ktorý bol športový, ľahký a krátky (v nemčine: sportlich, leicht und kurz).

Mercedes-Benz Classic Cars na predaj

Prvá generácia (1996-2004)
R170 Mercedes SLK bol kompaktný roadster prvej generácie vyrábaný v rokoch 1996 až 2004 spoločnosťou Mercedes-Benz. Dizajn pochádza z konca roku 1991 pod dohľadom Bruno Sacco, s konečným dizajnom, ktorý bol dokončený začiatkom roku 1993 a schválený radou. Produkčná trieda SLK bola predstavená na autosalóne v Turíne 22. apríla 1996.

Kúpite si Mercedes-Benz SLK?

Druhá generácia (2004 - 2010)
Mercedes SLK R171 má v porovnaní so svojím predchodcom množstvo revízií; o 30 mm dlhší rázvor, väčšiu dĺžku (72 mm) a šírku (65 mm), automatickú sedemstupňovú prevodovku, adaptívne dvojstupňové airbagy, bočné airbagy hlavy / hrudníka a obnovený strešný mechanizmus. Medzi voliteľné funkcie patrí výsuvné diaľkové ovládanie pevnej strechy a ohrev vzduchu integrovaný do opierok hlavy v úrovni krku. Dizajn je aerodynamicky optimalizovaný tak, aby sa minimalizovalo vnútorné prúdenie vzduchu so zasunutou hornou časťou.

Tretia generácia (od roku 2011)
Vývoj modelu Mercedes SLK R172 sa začal v roku 2005 a jeho konečná podoba bola vybraná v roku 2008. Mercedes-Benz oznámil novú SLK na jeseň roku 2010. Spoločnosť podnikla neobvyklý krok vydávania rôznych tlačových správ v októbri a novembri 2010. a oznámili nové funkcie, ako napríklad „Magic Sky Control“.

Mercedes-Benz SLK

E & R Classics, váš špecialista na klasické automobily Mercedes-Benz!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár

Aké sú výhody kúpy automobilu Mercedes-Benz SLK v ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváracie a interiérové ​​postupy pre vaše vozidlo Mercedes-Benz SLK
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Kompletná obnova vášho vozidla Mercedes-Benz SLK
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny