Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny

Historická Grand Prix Zandvoort 2020

4 na 6 September 2020

Klasické autá na predaj>

Historická Grand Prix Zandvoort sa stala významnou závodnou udalosťou a ponúka veľkolepú kombináciu pretekárskych sérií od historického Formule 1 po klasické auto. Zandvoort ožíva počas historického trojdňového festivalu vďaka výcviku a pretekom o dvanásť rôznych tried. Existujú tiež štyri rôzne ukážky, ktoré zabezpečujú 3-dňovú rozmanitosť. Toto závodné podujatie sa bude konať od 4. do 6. septembra 2020.

 

Na okruhu 4.3 km v dunách prichádzajú do úvahy turistické automobily, vozidlá GT, športové automobily a formule. Užite si bohatú históriu motoristického športu vo všetkých jeho aspektoch, na trati aj v štvrti cyklistov. Existuje veľa účastníkov z domova i zo zahraničia, ktorí sú z tejto akcie každý rok nadšení. Značky automobilov ako Bugatti, Bentley, Aston Martin, Frazer Nash a Talbot predstavia svoje krásne klasické automobily na Historickej Grand Prix Zandvoort. Klasické autá si môžete kúpiť aj tu.

 

Vďaka širokej otváracej dobe počas tejto 3-dňovej udalosti sa môžete rozhliadnuť okolo a vychutnať si všetky pôsobivé autá. Cena vstupného na denný lístok, ktorý vám umožní prístup do výbehu, hlavnej tribúny a dún, je približne 35 € v piatok, sobotu a nedeľu. Za víkendovú kartu zaplatíte okolo 60 €. Adresa je Circuit Park Zandvoort na adrese Burgemeester van Alphenstraat 108.