Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Historická Grand Prix Zandvoort 2021

september 2021

Klasické autá na predaj>

Historická Grand Prix Zandvoort sa stala veľkolepým pretekárskym podujatím vďaka veľkolepému mixu závodných sérií od historických vozidiel Formule 1 až po klasické automobily. Zandvoort ožije počas trojdňového historického festivalu vďaka školeniam a pretekom o dvanásť rôznych tried. Okrem toho existujú štyri rôzne ukážky, ktoré zabezpečujú 3-dňovú rozmanitosť. Toto závodné podujatie sa uskutoční v septembri 2021.

 

Na 4.3 km dlhom okruhu v dunách začnú pôsobiť turistické automobily, vozidlá GT, športové autá a formule. Užite si bohatú históriu motoristického športu vo všetkých jeho aspektoch, na trati aj v štvrti cyklistov. Mnohí účastníci z domova i zo zahraničia, rovnako ako každý rok, budú z tejto akcie nadšení. Značky automobilov ako Talbot, Aston Martin, Bugatti, Bentley a Frazer Nash predstavia svoje krásne klasické automobily na Historickej Grand Prix Zandvoort. Klasické autá si môžete kúpiť aj tu.

 

Vďaka širokej otváracej dobe počas tejto 3-dňovej udalosti sa môžete rozhliadnuť okolo a vychutnať si všetky pôsobivé autá a preteky. Vstupný lístok vo forme denného lístka, ktorý vám umožní prístup do výbehu, hlavnej tribúny a dún, je v piatok, sobotu a nedeľu približne 35 EUR. Za víkendovú kartu zaplatíte okolo 60 €. Adresa je Circuit Park Zandvoort na adrese Burgemeester van Alphenstraat 108.