Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Historická Grand Prix Zandvoort 2022

september 2022

Klasické autá na predaj>

Vďaka svojmu úspechu sa Historická Grand Prix Zandvoort stala významnou závodnou udalosťou a ponúka úžasnú kombináciu pretekárskych sérií od historických vozidiel Formuly 1 až po klasické automobily. Holandské mesto Zandvoort ožíva počas trojdňového festivalu vďaka školeniam a dostihom pre 3 rôznych tried. Existujú tiež štyri rôzne ukážky, ktoré zabezpečujú 2022-dňovú rozmanitosť. Podujatie sa uskutoční v septembri XNUMX.

 

Užite si bohatú históriu motoristického športu vo všetkých jeho aspektoch, na trati aj v štvrti cyklistov. Na okruhu 4.3 km v dunách prichádzajú do úvahy turistické automobily, vozidlá GT, športové automobily a formule. Mnohí účastníci z domova i zo zahraničia sú z tejto akcie každý rok nadšení. Bugatti, Bentley, Aston Martin, Frazer Nash a Talbot predstavia svoje krásne klasické automobily na Historickej Grand Prix Zandvoort. Klasické autá si môžete kúpiť aj tu.

 

Počas tejto 3-dennej udalosti sa môžete rozhliadnuť a vychutnať si všetky pôsobivé autá vďaka širokej otváracej dobe. Cena vstupného na denný lístok, ktorý vám umožní prístup do výbehu, hlavnej tribúny a dún, je okolo 35 € v piatok, sobotu a nedeľu. Za rovnaký víkendový lístok zaplatíte približne 60 EUR. Adresa je Circuit Park Zandvoort v Burgemeester van Alphenstraat 108.