Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Historická Grand Prix Zandvoort 2023

september 2023

Klasické autá na predaj>

Zandvoort ožíva počas historického trojdňového festivalu vďaka pretekom o dvanásť rôznych tried a školení. Historická Grand Prix Zandvoort sa vďaka veľkej zmesi pretekárskych sérií od historických vozidiel Formule 1 až po klasické automobily stala hlavnou závodnou udalosťou. Na zabezpečenie 3-dňovej rozmanitosti sú štyri rôzne ukážky. Táto veľkolepá udalosť sa koná v septembri 2023.

 

Vďaka okruhu 4.3 km v dunách sa aktivujú GT, turistické autá, športové automobily a formule. Môžete obdivovať bohatú históriu motoristického športu vo všetkých jeho aspektoch, na trati aj v štvrti cyklistov. Na Historickej Grand Prix Zandvoort budú značky automobilov, ako sú Bugatti, Bentley, Aston Martin, Frazer Nash a Talbot, predvádzať svoje krásne klasické autá. Existuje veľa účastníkov z domova i zo zahraničia, ktorí sú z tejto akcie každý rok nadšení. Okrem toho si tu môžete kúpiť aj klasické autá.

 

Vstupné za denný lístok, ktorý vám umožní prístup do výbehu, hlavnej tribúny a dún, je približne 35 EUR. Táto cena platí pre piatok, sobotu a nedeľu. Ak by ste chceli ísť na víkend, za víkendový lístok zaplatíte okolo 60 €. Vďaka širokej otváracej dobe počas tejto 3-dňovej udalosti sa môžete rozhliadnuť okolo a vychutnať si všetky pôsobivé preteky a autá. Adresa je Circuit Park Zandvoort na adrese Burgemeester van Alphenstraat 108.