Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Historická Grand Prix Zandvoort 2024

september 2024

Klasické autá na predaj>

Historická Grand Prix Zandvoort sa vďaka veľkolepému mixu pretekárskych sérií od historickej formule 1 po klasické automobily rozrástla na významnú závodnú udalosť. Zandvoort ožije počas trojdňového historického festivalu vďaka školeniam a pretekom o dvanásť rôznych tried. Okrem toho existujú štyri rôzne ukážky, ktoré ponúkajú 3-dňovú pestrosť. Toto závodné podujatie sa uskutoční v septembri 2024.

 

Turistické okruhy, vozidlá GT, športové autá a formule sa aktivujú na okruhu 4.3 km v dunách. Užite si bohatú históriu motoristického športu vo všetkých jeho aspektoch, na trati aj v okrese vodičov. Mnoho účastníkov z domova i zo zahraničia prejaví, ako každý rok, svoje nadšenie pre túto udalosť. Značky automobilov ako Talbot, Aston Martin, Bugatti, Bentley a Frazer Nash ukazujú svoje krásne modely automobilov na Historickej Grand Prix Zandvoort. Klasické autá si môžete kúpiť aj tu.

 

Vstupné za denný lístok, ktorý vám umožní prístup do výbehu, hlavného stánku a dún, je približne 35 EUR. Táto cena platí pre piatok, sobotu a nedeľu. Ak sa chystáte na víkend, zaplatíte asi 60 EUR. Vďaka dlhým otváracím hodinám počas tejto trojdňovej akcie sa môžete rozhliadnuť okolo a vychutnať si všetky pôsobivé preteky a autá. Adresa je Circuit Park Zandvoort na adrese Burgemeester van Alphenstraat 108.