Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Historická Grand Prix Zandvoort 2025

Klasické autá na predaj>

Historická Grand Prix Zandvoort 2025

Historická Grand Prix Zandvoort. Trojdňový historický festival s tréningami a pretekmi dvanástich rôznych tried. Od historických automobilov Formuly 1 až po veterány, Historic Grand Prix Zandvoort má všetko. Okrem pretekov sú tu aj rôzne ukážky, ktoré spestrujú 3 dni.
Počas podujatia si môžete vychutnať všetko, čo okolo vás uháňa na 4.3 kilometrovom okruhu v dunách. Pominie všetka krása bohatej histórie motoristického športu. Svoju bohatú históriu tu ukazujú značky automobilov ako Talbot, Aston Martin, Bugatti, Bentley či Frazer Nash. Páčia sa vám vozidlá a chceli by ste nejaké vy? Ktorá môže. Na Historic Grand Prix Zandvoort je tiež možnosť zakúpiť si starobince.

Otváracie hodiny Historic Grand Prix Zandvoort 2025

Trojdňové podujatie sa koná každý rok v septembri. Prvé preteky štartujú každý deň medzi 08:00 a 09:00 ráno a posledné preteky končia okolo 18:00 a v sobotu okolo 9:30 večer. Vzhľadom na tieto predĺžené otváracie hodiny je dostatok času vychutnať si všetky krásne historické autá. Chceli by ste viac informácií o presných časoch pretekov? Kompletný program si potom môžete pozrieť na stránke Historic Grand Prix Zandvoort.

Vstupné Historic Grand Prix Zandvoort 2025

Vstupné za denný lístok stojí od 30 do 40 €. Ideš na víkend? Potom si môžete kúpiť víkendový lístok. Toto stojí asi 60 €. Keď si kúpite lístok, máte prístup do paddocku, hlavnej tribúny a dún.

Trasa na Historic Grand Prix Zandvoort 2025

K udalosti sa môžete dostať niekoľkými spôsobmi. Dostanete sa tam kyvadlovým autobusom. Potom musíte zaparkovať na P de Zuid v Zandvoorte. Tento kyvadlový autobus premáva od 08:30 do 18:30.
Môžete sa tiež prejsť autobusom alebo vlakom. Vlak vás vysadí na Van Spijkstraat. Odtiaľ je to 10 minút chôdze. Autobus vás vysadí pred dverami.
Môžete sa tiež rozhodnúť prísť vlastným autom. Potom môžete zaparkovať na jednom z parkovacích miest v areáli. Na to si musíte zakúpiť parkovací lístok.