Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Historická Grand Prix Zandvoort 2027

Klasické autá na predaj>

Historická Grand Prix Zandvoort 2027

Historická Grand Prix Zandvoort. Trojdňový historický festival s tréningami a pretekmi dvanástich rôznych tried. Od historických automobilov Formuly 1 až po veterány, Historic Grand Prix Zandvoort má všetko. Okrem pretekov sa tu konajú aj rôzne ukážky, vďaka ktorým bude počas 3 dní dostatok rozmanitosti.

Aké klasické autá sa zúčastňujú Historic Grand Prix Zandvoort 2027?

Počas podujatia si môžete vychutnať všetko, čo okolo vás uháňa na 4.3 kilometrovom okruhu v dunách. Pominie všetka krása bohatej histórie motoristického športu. Svoju bohatú históriu tu ukazujú značky automobilov ako Talbot, Aston Martin, Bugatti, Bentley či Frazer Nash.

Otváracie hodiny Historic Grand Prix Zandvoort 2027

Trojdňové podujatie sa koná každý rok v septembri. Prvé preteky štartujú každý deň medzi 08:00 a 09:00 ráno a posledné preteky končia okolo 18:00 a v sobotu okolo 9:30 večer. Vzhľadom na tieto predĺžené otváracie hodiny je dostatok času vychutnať si všetky krásne historické autá. Chceli by ste viac informácií o presných časoch pretekov? Kompletný program si potom môžete pozrieť na stránke Historic Grand Prix Zandvoort.

Vstupné Historic Grand Prix Zandvoort 2027

Vstupné za denný lístok stojí od 30 do 40 €. Ideš na víkend? Potom si môžete kúpiť víkendový lístok. Toto stojí asi 60 €. Keď si kúpite lístok, máte prístup do paddocku, hlavnej tribúny a dún.