Nedeľa Júl 4 SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ z 12: 00 na 16: 00 - júl a august OPEN ako obvykle
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Aston Martin DB7

Aston Martin DB7 je veľký turista, ktorý vyrába Aston Martin medzi septembrom 1994 a decembrom 2004. Grand Tourer bol k dispozícii v konfigurácii kupé alebo kabriolet. Prototyp navrhnutý Ianom Callumom a Keithom Helfetom bol dokončený v novembri 1992 a debutoval na autosalóne v Ženeve v marci 1993. Šesťvalec DB7 bol považovaný za "vstupný model" ručne vyrobeného V8 Virage. Tento model bol najprodukovanejším vozidlom Aston Martin, s viac ako 7000 jednotkami postavenými pred tým, než bol nahradený DB9.

Aston Martin Classic Cars na predaj

Model DB7 bol väčšinou vyrobený zo zdrojov spoločnosti Jaguar a s finančnou podporou spoločnosti Ford Motor Company, ktorá bola majiteľom spoločnosti Aston Martin v rokoch 1988 až 2007. Model DB7 sa vyvinul z modelu Jaguar XJS, aj keď bolo urobených veľa zmien. Model DB7 navrhol v Kidlingtone v Oxfordshire Tom Walkinshaw Racing v mene Aston Martin. S výrobou modelu Virage v Newport Pagnell sa získala nová továreň na model DB7 v Bloxhame v Oxfordshire, ktorý sa predtým používal na výrobu modelu Jaguar XJ220. DB7 a jeho varianty boli jedinými automobilmi Aston Martin vyrobenými v Bloxhame a jediným s oceľovou konštrukciou zdedenou po Jaguare.

Nákup Aston Martin DB7?

Volante kabriolet bol predstavený na severoamerickej medzinárodnej autosalóne v Detroite v 1996. Obe verzie majú preplňovaný šesťvalcový motor. V Spojených štátoch bolo kupé predané za 140,000 USD a volante za 150,000 USD. Works Service dodal špeciálny balík Driving Dynamics, ktorý výrazne zlepšil výkon a použitie pre vlastníkov, ktorí chceli viac, než čo ponúka štandardná konfigurácia.

Aston Martin DB7

E & R Classics, váš špecialista na klasické automobily Aston Martin!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár

Aké sú výhody nákupu auta Aston Martin DB7 na ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- STK, zváranie a interiérové ​​konanie pre vaše vozidlo Aston Martin DB7
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Kompletná rekonštrukcia vozidla Aston Martin DB7
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny