Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Náš showroom je otvorený | Zatvorené v deň Nanebovstúpenia 13. mája
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Aston Martin V8 V12 Vantage

Aston Martin V8 Vantage bol predstavený na autosalóne v Ženeve v roku 2005. Dvojmiestne kupé s dvoma dverami malo hliníkovú konštrukciu. Automobil dlhý 4.38 metra bol vybavený zadnými dverami, ktoré sa podobali dverám hatchbacku, a veľkým sedadlom pre batožinu za sedadlami. Neskôr v tom roku sa okrem kupé predstavil kabriolet známy ako V8 Vantage Roadster. V8 Vantage poháňal 4.3-litrový štvorventilový 32-ventilový motor V8. Modely vyrobené po roku 2008 však mali motor V4.7 s objemom 8 l. Blok valcov a hlavy valcov, kľukový hriadeľ, ojnice, piesty, vačkové hriadele, sacie a výfukové potrubie, mazací systém a riadenie motora boli interne skonštruované spoločnosťou Aston Martin a motor bol zostavený ručne v závode AM v nemeckom Kolíne nad Rýnom. Pôvodná V8 Vantage dokázala zrýchliť z 0 na 97 km / h za 4.8 s. Cena modelu V8 Vantage stála v roku 104,000 2006 XNUMX EUR. Zahrnutý bol šesťstupňový manuál a kožené čalúnenie sedadiel, palubnej dosky, volantu a hlavice radiacej páky. Na želanie sa neskôr predstavila nová manuálna šesťstupňová prevodovka s názvom Sportshift.

Aston Martin Classic Cars na predaj

Dňa 11. decembra 2007 predstavil Aston Martin v rámci otvorenia vlastného dizajnérskeho štúdia koncepčný automobil založený na V8 Vantage. Tento model, známy ako V12 Vantage RS, mal motor AM11 V12 od DBS a produkoval 510 koní. S hmotnosťou 1695 kg toto auto akceleruje z 0 na 100 km / h za 4.2 sekundy a dosahuje maximálnu rýchlosť 310 km / h. Doplnkami sú nový difúzor vzadu, výklopné zadné krídlo, ktoré sa dá zdvihnúť alebo znížiť, a karbónovo-keramické brzdy. Veko batožinového priestoru a vetraná kapota sú tiež vyrobené z uhlíkových vlákien, ktoré znižujú hmotnosť automobilu. Začiatkom roku 2008 generálny riaditeľ spoločnosti Aston Martin potvrdil výrobu modelu V12 Vantage RS pre polovicu roku 2009. Prototypy modelu V12 Vantage RS sa objavili v apríli 2008 predtým, ako spoločnosť Aston Martin predstavila produkčnú verziu, ktorá sa v roku 12 volala jednoducho V2009 Vantage. Podľa spoločnosti Aston Martin boli pre americký trh nevyhnutné jemné zmeny v štruktúre automobilu, aby sa splnili požiadavky Severoamerické a juhoamerické predpisy. Okrem týchto vylepšení spoločnosť ohlásila novú verziu V12 Vantage verzie Carbon Black výhradne pre americký trh.

Nákup Aston Martin V8 V12 Vantage?

Aston Martin V8 V12 Vantage

E & R Classics, váš špecialista na klasické automobily Aston Martin!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár

Aké sú výhody nákupu auta Aston Martin V8 V12 Vantage na ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváracie a interiérové ​​konania pre vaše vozidlo Aston Martin V8 V12 Vantage
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Kompletná rekonštrukcia vozidla Aston Martin V8 V12 Vantage
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny