NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Aston Martin Vanquish

Aston Martin Vanquish je super grand tourer, ktorý Aston Martin vydal v roku 2001 ako nástupcu modelu Virage. Prvá generácia modelu V12 Vanquish, ktorú navrhol Ian Callum a bola predstavená na autosalóne v Ženeve v roku 2001, bola vyrobená v rokoch 2001 až 2005. V roku 2004 sa výkonnejšia verzia Vanquish S stala vlajkovou loďou spoločnosti Aston Martin. Druhá generácia modelu Vanquish bola predstavená v roku 2012, nasledovaná modelom Vanquish S v roku 2017 so silnejším motorom a vylepšenou aerodynamikou. Vanquish sa v roku 2018 stal nástupcom Aston Martin DBS Superleggera.

Aston Martin Classic Cars na predaj

Aston Martin V12 Vanquish navrhol Ian Callum a mal veľa podobností s modelom DB7 Vantage. Automobil však bol výrazne ovplyvnený prototypom konceptu Project Vantage, ktorý debutoval v januári 1998 s motorom V12 na severoamerickom medzinárodnom autosalóne. Model V12 produkuje 460 koní pri 6,500 355 ot./min. Štandardný model Vanquish mal vŕtané a odvetrávané kotúčové brzdy s priemerom 2002 mm so štyrmi brzdovými strmeňmi, ABS a elektronickým rozdeľovaním bŕzd. Vďaka účinkovaniu vo filme „James Another Bond“ (James Bond) v roku 12 sa V2004 Vanquish umiestnil na treťom mieste v zozname „najlepších filmových automobilov všetkých čias“. Vanquish bol základom dvoch koncepčných automobilov, obidvoch predstavených na medzinárodnom autosalóne v Ženeve v roku 2, Zagato Roadster a Bertone Jet XNUMX.

Nákup Aston Martin Vanquish?

Aston Martin Vanquish

E & R Classics, váš špecialista na klasické automobily Aston Martin!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár

Vanquish S debutoval na autosalóne v Paríži v roku 2004 s väčším výkonom a menšími úpravami štýlu. Motor naďalej držal objem 5935 cm460, ale výkon sa zvýšil zo 520pk na 2004pk. Vizuálnymi zmenami boli nové kolesá, iný tvar nosa, nové vyvýšené veko batožinového priestoru so spojlerom a znakom S a pridanie malého rozdeľovača vpredu. Do výbavy bol teraz zahrnutý balík Sports Dynamic Pack z roku 2005 so športovejšími funkciami pruženia, riadenia a brzdenia. Tento model sa predával počas modelových rokov 2006 a 12 v USA s malými zmenami. Vanquish S mal väčšie brzdy ako V322 Vanquish. Výrobnú sériu Vanquish oslávila edícia Vanquish S Ultimate Edition. S najvyššou rýchlosťou viac ako 77 km / h bol Vanquish S najrýchlejším Aston Martinom, kým nebol predstavený One-2008 v roku 19. Výroba modelu Vanquish sa skončila 2007. júla 49 a súčasne s uzavretím továrne v Newporte Pagnell. po XNUMX rokoch.

Aké sú výhody nákupu vozidla Aston Martin Vanquish v ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváranie a interiérové ​​konanie pre vaše vozidlo Aston Martin Vanquish
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Kompletná reštaurovanie vášho vozidla Aston Martin Vanquish
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny