Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Náš showroom je otvorený | Zatvorené v deň Nanebovstúpenia 13. mája
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Aston Martin Virage

VIRAGE
Virage je automobil vyrábaný spoločnosťou Aston Martin, ktorý nahrádza predchádzajúce modely V8. Oproti V8 bol dizajn modernejší a podvozok bol evolúciou modelov Lagonda. Virage bolo veľké a ťažké auto aj napriek celohliníkovému krytu. 32-ventilový motor V5.3 s objemom 8 l priviedol tento model na úroveň supervozidla. „Zdá sa, že akcelerácia nikdy nedôjde,“ tvrdila spoločnosť Sports Car International počas úvodného testu. Pochválili tiež „nadšené a rýchlejšie otáčky motora“ motora s výkonom 330 koní. Auto s hmotnosťou 1790 kg mohlo dosiahnuť 254 km za hodinu. Zvýšenie výkonu na 349 koní bolo oznámené na ženevskej výstave v roku 1996. Komik Rowan Atkinson vlastnil vozidlo Virage Coupe, ktoré bolo v máji 1990 na čele časopisu Car.

Aston Martin Classic Cars na predaj

V8 Coupe
Menej extrémne V8 Coupe bol postavený z 1996, nahradzujúci Virage. Tento model nemal kompresory. Celkovo boli kópie 101 verzie V8 postavené medzi 1996 a 2000.

VIRAGE VOLANTE
Kabriolet Virage Volante debutoval na autosalóne v Birminghamu v roku 1990 ako dvojmiestny automobil. Na autosalóne v Ženeve v roku 1991 sa objavila verzia 2 + 2. Príklady výroby z roku 1992 mali všetky sedadlá 2 + 2. Zdroje tvrdia, že na konci série v roku 224 bolo vyrobených 233 až 1996 kusov. Nový V8 Volante Long Wheelbase so štylistikou založenou na V8 Coupe bol vyrobený v rokoch 1997 až 2000. Posledným variantom Virage bol V8 Vantage Volante z roku 2000. Vyrobilo sa deväť z týchto výkonných kabrioletov.

Nákup Aston Martin Virage?

Aston Martin Virage

E & R Classics, váš špecialista na klasické automobily Aston Martin!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár

VANTAGE
Vantage sa vyrábal v rokoch 1993 až 2000. Dizajn bol osviežený iba strechou a dverami predchádzajúceho modelu. Vantage bol širší, nižší a mal štyri okrúhle zadné svetlá. Auto bolo vybavené novým zadným zavesením a vnútornou elektronikou. Najradikálnejšou zmenou modelu Vantage bola motorová časť. Motor V5.3 s objemom 8 l teraz využíva dvojité preplňovanie. Najvyššia rýchlosť bola 300 km / h, so zrýchlením na 97 km / h za 4.6 sekundy. Pre model V600 od roku 1998 bol motor modernizovaný na 600 koní. Staršia verzia sa často nazýva „V550“, aby sa odlíšila od neskorších aktualizovaných modelov. V roku 2000 „Servisná služba“ spoločnosti Aston Martin vyrobila deväť vozidiel Vantage Volantes na mieru, z ktorých jeden bol vyrobený so špecifikáciami s dlhým rázvorom.

Aké sú výhody nákupu vozidla Aston Martin Virage v ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváranie a interiérové ​​konanie pre vaše vozidlo Aston Martin Virage
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Dokončite reštaurovanie vozidla Aston Martin Virage
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny