NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Ferrari 348

Ferrari 348 je dvojmiestne športové vozidlo poháňané zadnými kolesami s pohonom zadných kolies V8, ktoré nahradí Ferrari 328 v 1989 a pokračuje až do 1995. 348, 348 tb (Trasversale Berlinetta) pre verziu kupé a 348 ts (Spider) pre verziu targa má bežnú verziu 3.4-litru štvorkomorového motora 4 s ventilom na valec V8. Rovnako ako u svojich predchodcov bolo číslo modelu odvodené z jeho konfigurácie, pričom prvé číslice 2 boli posunutím a 3rd bol počet valcov. Motor bol namontovaný pozdĺžne a pripojený k priečnej manuálnej prevodovke, podobne ako Mondial t. "T" v názve modelu 348 tb a ts označuje priečnu polohu prevodovky.

Ferrari Classic Cars Na predaj

Štýl Ferrari 348 sa líšil od predchádzajúcich modelov s bočnými bočnými prívodmi vzduchu a obdĺžnikovými zadnými svetlami podobnými Ferrari Testarossa. 348 bol vybavený dvojakým riadením motora, dvoma redundantnými protiblokovacími brzdami a samodiagnostikovanými systémami klimatizácie a vykurovania. Modely značky 1993 a ďalšie sú vybavené japonskými štartovacími motormi a výkonovými generátormi Nippondenso na zvýšenie spoľahlivosti, ako aj batériu umiestnenú v prednom ľavom blatníku pre lepšiu distribúciu hmotnosti. Podobne ako Testarossa, ale odchádzajúci z 308 a 328, chladiče oleja a chladiacej kvapaliny boli presunuté z nosa na boky, čo v podstate rozšírilo pás vozidla, ale zjednodušilo chladenie kabíny.

Nákup Ferrari 348?

Ferrari 348 bol vybavený olejovým systémom na suché mazanie, aby zabránil hladovaniu oleja pri vysokých rýchlostiach a pri náročných zákrutách. Hladinu oleja je možné presne skontrolovať na mierke, keď motor beží kvôli tomuto nastaveniu. Ferrari 348 bol vybavený nastaviteľným zavesením výšky a odnímateľným zadným rámom, ktorý urýchlil odstránenie motora pre údržbu. Toto vozidlo slúžilo aj ako skúšobná mula pre Ferrari Enzo.

Ferrari 348

E & R Classics, váš špecialista na klasické autá Ferrari!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár

Aké sú výhody nákupu vozidla Ferrari 348 v ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváračské a interiérové ​​konanie pre váš automobil Ferrari 348
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Dokončite reštaurovanie vášho auta Ferrari 348
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny