Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Ford Mustang 1966

1966 Mustang debutoval s miernou úpravou výbavy vrátane novej mriežky, bočnej výzdoby, krytov kolies a plynového uzáveru. Pre 225 hp V8 bola k dispozícii triezvorová automatická prevodovka. Kódovací stroj 289 "hipo" K bol ponúkaný s automatickou prevodovkou c4, mohol by byť identifikovaný silnejšími vnútornými prvkami a hipo automatickou prevodovkou, vonkajšie puzdro servopohonu je označené písmenom "C". Dlhodobý vačkový hriadeľ pevného podvozku, ktorý umožňoval vysokému otáčaniu 289 dosiahnuť výkon, o ktorom bol známy, nebol priateľský pri automatickom meniči krútiaceho momentu. "HiPo" sa dá veľmi ľahko pozorovať tlmičom vibrácií 1-palcov (25 mm), absenciou zariadenia na vysúvanie vákua na dvojpolohovom rozdeľovači.

Ford Mustang Classic Cars na predaj

Pri vypnutom ventile je medzi ventilovými pružinami veľké písmeno "K", ktoré spolu so skrutkovými závrtmi (v porovnaní so stlačeným kolíkom pre ostatné 289) pre nastaviteľné výkyvné ramená. Veľký počet nových farieb a interiérových farieb, zvukový systém AM / osemkrát a jeden z prvých mono automobilových rádií AM / FM. Taktiež odstránil zostavu nástrojov Falcon; predtým voliteľné prvky, vrátane kruhových meradiel a čalúnených slnečných clon, sa stali štandardným vybavením. Mustang kabriolet by bol najpredávanejším v 1966 s predaným 72119.

Nákup Ford Mustang 1966?

1965 a 1966 Mustangs sú odlišné podľa vonkajších rozdielov, aj napriek podobnému dizajnu. Tieto variácie zahŕňajú znak na štvrťových paneloch za dverami. V značke 1965 bol znakom jediný vertikálny kus chrómu, zatiaľ čo v značke 1966 bol znak vyšší a mal tri horizontálne tyče vychádzajúce z dizajnu, ktoré sa podobali na "E". Predné mriežky a ozdoby boli tiež rôzne. Predná mriežka 1965 použila vzor "voštinového" vzhľadu, zatiaľ čo verzia 1966 bola štýlom "drážkovaný". Zatiaľ čo v oboch modelových rokoch sa použil symbol "Horse and Corral" na mriežke, 1965 mal 4 pruhy prechádzajúce z každej strany koralu, zatiaľ čo na 1966 boli tieto pruhy odstránené. Spoločnosť 1966 uviedla na trh limitované vydanie "High Country Special", 333 sa predáva v Colorade, Wyomingu a Nebraske.

Ford Mustang 1966

E & R Classics, váš špecialista na klasické autá Ford!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár

Aké sú výhody nákupu vozidla Ford Mustang 1966 v ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváranie a interiérové ​​konanie pre váš automobil Ford Mustang 1966
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Úplné obnovenie vášho vozidla Ford Mustang 1966
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny