Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Náš showroom je otvorený | Zatvorené v deň Nanebovstúpenia 13. mája
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Jaguar F-Type

Jaguar F-Type je dvojmiestne športové vozidlo od spoločnosti 2013, ktoré vyrába britský výrobca automobilov Jaguar Land Rover pod značkou Jaguar. Dizajn je založený na skrátenom XK kabriolet. Je duchovným nástupcom známeho typu E. Je tiež náhradou za Jaguar XK. Auto bolo pôvodne vydané ako dvojdverový mäkký horný kabriolet, s 2-dverovou verziou kupé s rýchlou spätnou väzbou neskôr v 2013.

Jaguar Classic Cars na predaj

Koncept typu F
F-Type bol predstavený na autosalóne v Detroite v januári 2000. Bol to dvojmiestny roadster s motorom 3.0 V6 sedanu S-Type. Geoff Lawson pracoval na vývoji automobilu, ale náhle zomrel v 1999. Projekt pokračoval Ian Callum. Tento projekt bol rýchlo zrušený, ale neskôr bol obnovený.

Kabriolet typu F
Kabrioletová verzia modelu Jaguar F-Type bola prvýkrát predstavená v Sundance v Londýne, po ktorej nasledovala prezentácia na autosalóne v Paríži v 2013.

Kúpili ste typ Jaguar F?

Kupé typu F
Verzia kupé bola predstavená počas autosalónu v Los Angeles 2013 (F-Type R Coupé) a tokijského autosalónu 2013, po ktorom nasledovali výročné ceny Jaguar Academy of Sport 2013. Do predaja sa vozidlo dostalo na jar 2014. Predstavené modely sú F-Type (340 k), F-Type S (380 k) a F-Type R (550 k).

Typ SVR
Na ženevskom autosalóne v marci 2016 predstavil Jaguar typ SVR typu F. Auto má rovnaký preplňovaný motor V5.0 s objemom 8 s motormi V8 S a R, ale s výkonom 567 pri 6500 ot / min. Automobil ide z 0 na 100 km za hodinu v 3.5 s a má najvyššiu rýchlosť 322 km za hodinu. Kabriolet môže dosiahnuť iba 194 km za hodinu.

Jaguar F-Type

E & R Classics, váš špecialista na klasické automobily Jaguar!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár

Aké sú výhody kúpy automobilu typu Jaguar typu F v ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváracie a interiérové ​​postupy pre vaše vozidlo Jaguar typu F
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Kompletná obnova vášho vozidla Jaguar typu F
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny