Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Náš showroom je otvorený | Zatvorené v deň Nanebovstúpenia 13. mája
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Jaguar MK II

Jaguar MK II je luxusný športový salónik. Značka II sa vyrábala od roku 1959 do roku 1967 a funguje ako nástupca značky I. Značka II však nemala priameho nástupcu. Vozidlo je k dispozícii s tromi typmi motorov, konkrétne s 2.4, 3.4 a 3.8 litra. Značka 2.4 má 120 koní, značka 3.4 má 210 koní a značka 3.8 má 220 koní.

Jaguar Classic Cars na predaj

Karoséria automobilu zaznamenala v porovnaní so svojím predchodcom niekoľko zmien. Jednou z týchto zmien bolo, že auto bolo prepracované nad pás, čo zlepšilo videnie o 18 percent. Revidované telo tiež obsahovalo inú mriežku chladiča a väčšie žiarovky, ktoré boli premiestnené. Karoséria vozidla však nebola jedinou časťou auta, ktorá sa zmenila. Interiér vozidla dostal vylepšené rozloženie nástrojov. S Jaguar MK II sa stali štandardnými kotúčové brzdy so štyrmi kolesami.

Nákup Jaguar MK II?

Napríklad 3.4 litra dosahuje najvyššiu rýchlosť 119.9 km / h. Automobil ide rýchlosťou 193 km / h rýchlosťou 0 až 60 km / h za 97 sekundy. V porovnaní s 11.9 litrom dosahuje 3.4 litra najvyššiu rýchlosť 3.8 km / h (125 km / h) a rýchlosť klesá z 201 na 0 km / h za pouhých 60 sekundy. Celkom vyrobilo Jaguar 97 automobilov série Mark II. Po roku 8.5 sa 83976 a 1967-litrový Mark II premenoval na 2.4 a 3.4.

Jaguar MK II

E & R Classics, váš špecialista na klasické automobily Jaguar!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár

Aké sú výhody nákupu automobilu Jaguar MK II v ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváracie a interiérové ​​postupy pre vaše vozidlo Jaguar MK II
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Kompletná obnova vášho auta Jaguar MK II
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny