Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Náš showroom je otvorený | Zatvorené v deň Nanebovstúpenia 13. mája
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Jaguar XJ6

Jaguar XJ6 vystúpil počas niekoľkých generácií série Jaguar XJ. Prvá generácia trvala od roku 1968 do roku 1992. XJ6 obsahoval priamy šesťvalec. Auto malo podobné prístrojové dosky v porovnaní s predchádzajúcimi Jaguars. Automobil bol predstavený v septembri 1968. Počas reklamy v televízii bol tento automobil označený za „najlepší Jaguar“. XJ6 zaznamenal vysoký dopyt, čo viedlo k tomu, že Jaguar sa snažil udržať krok s výrobou. Z tohto dôvodu Jaguar XJ6 mal na začiatku problémy s kvalitou vozidla.

Jaguar Classic Cars na predaj

V októbri predstavil Jaguar druhú generáciu XJ6. Nový XJ6 vyzeral omnoho modernejšie v porovnaní s XJ6 prvej generácie. Auto obsahovalo hranatejší dizajn a obdĺžnikové svetlomety. XJ6 tiež prišiel v luxusnejšej verzii, menovite vo verzii Daimler alebo Vanden Plas. Verzia Daimler obsahovala veci, ako sú chrómované detaily a viac kože v interiéri. Mechanika automobilu sa nelíši od pôvodnej verzie.

Kúpili ste si Jaguar XJ6?

Jaguar dal XJ6 facelift. Karoséria automobilu sa stala viac zaoblenou a auto dostalo napríklad dvojité svetlomety a upravený motor AJ16. S touto verziou sa zvýšila kvalita výroby Jaguar. V tretej generácii, od roku 2003 do roku 2009, sa XJ6 opäť prihlásil. Auto však teraz obsahovalo motor V6. Podvozok vozidla bol väčšinou vyrobený z hliníka.

Jaguar XJ6

E & R Classics, váš špecialista na klasické automobily Jaguar!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár

Aké sú výhody nákupu automobilu Jaguar XJ6 v ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváracie a interiérové ​​postupy pre vaše vozidlo Jaguar XJ6
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Kompletná obnova vášho auta Jaguar XJ6
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny