Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Vzhľadom na predpisy covid-19 je náš showroom otvorený iba na objednávku
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Porsche 911

Porsche 911 bol športový automobil vyrobený spoločnosťou Porsche AG v nemeckom Stuttgarte. Slávny, výrazný a odolný dizajn bol predstavený na jeseň 1963 a postavený až do 1989. Následne bola upravená verzia, ktorá sa interne označovala ako Porsche 964, ale stále sa predáva ako Porsche 911, ako sú súčasné modely.

Porsche Classic Cars na predaj

Mechanicky bol model Porsche 911 pozoruhodný, pretože bol zadný a vzduchovo chladený. Od svojho založenia bol 911 upravený tak súkromnými tímami, ako aj samotnou továrňou pre preteky, súťaže a iné typy automobilovej súťaže. Pôvodná séria 911 je často citovaná ako najúspešnejšia automobilová súťaž v histórii, najmä v prípade, že sú zahrnuté jeho varianty, predovšetkým silný 911 od 935, ktorý vyhral 24 Hours of Le Mans a ďalšie hlavné športové automobily priamo proti prototypom.

Model 911 bol vyvinutý ako oveľa výkonnejšia, väčšia a pohodlnejšia náhrada za prvý model spoločnosti Porsche 356 a v podstate športový vývoj modelu Volkswagen Beetle. Nové auto debutovalo na 1963 Internationale Automobil-Ausstellung.

Nákup Porsche 911?

To bolo pôvodne označené ako "Porsche 901", po jeho interné číslo projektu. Peugeot však protestoval na tom, že vo Francúzsku mala výlučné práva na názvy automobilov tvorené tromi číslami s nulou v strede. Takže namiesto predaja nového modelu s iným názvom vo Francúzsku, Porsche zmenil názov na 911. Zašiel sa do predaja v 1964.

Porsche 911

E & R Classics, váš špecialista na Porsche Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár


Aké sú výhody nákupu vozidla Porsche 911 v ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváranie a interiérové ​​konanie pre váš automobil Porsche 911
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Dokončite reštaurovanie vášho vozidla Porsche 911
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny