NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Triumph TR2

Triumph TR2 je športové vozidlo, ktoré vyrábala spoločnosť Standard Motor Company v Spojenom kráľovstve medzi spoločnosťami 1953 a 1955. V aute sa používa dvojitá karburátorová verzia modelu 121 cid 4-valec Standard Vanguard s motorom naladeným na zvýšenie výkonu na 90 bhp. Teleso bolo namontované na podstatnom samostatnom podvozku s nezávislým odpružením odpruženým vpredu a vzadu na zadnej náprave listovej pružiny. Môžu byť dodané buď drôtené alebo kotúčové kolesá. Štandardnou prevodovkou bola manuálna jednotka 4-speed, ale voľba overdrive bola k dispozícii na najvyššej úrovni. Bubnové brzdy Lockheed boli namontované všade.

Triumph Classic Cars na predaj

Triumph TR2 bol navrhnutý tak, aby vyzval MG na vývoznom trhu športových automobilov do Severnej Ameriky. To bolo tiež postavené, pretože Sir John Black, šéf spoločnosti Standard Motor Company, urobil ponuku pre Morgan Motor Company a zlyhal. Takže by musel postaviť vlastné športové auto, ktoré by mohlo konkurovať MG. Triumf Roadster sa už stal triumfom. Sir John Black chcel cenovo dostupné športové auto, a tak začal stavať prototyp. Podvozok bol skrátenou verziou štandardnej osemky; motor bol štandardným predvojom 2-liter; okolo neho bolo vytvorené dvojmiestne telo. To bolo menované 20TS, odhalil na 1952 londýnskom autosalóne.

Kúpiť Triumph TR2?

O rok neskôr bol odhalený TR2. Mal lepší vzhľad; jednoduchý rebríkový podvozok; dlhšie telo; a väčšie topánky. To bolo milované americkými kupujúcimi, a stal sa najlepším zárobkom pre Triumph.

Triumph TR2

E & R Classics, váš špecialista na klasické vozidlá Triumph!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár


Aké sú výhody nákupu vozidla Triumph TR2 v ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváračské a interiérové ​​konanie pre vaše vozidlo Triumph TR2
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Úplné obnovenie vášho vozidla Triumph TR2
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny