Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Triumph TR4

Triumph TR4 (1961) je športové vozidlo postavené vo Veľkej Británii spoločnosťou Standard Triumph Motor Company. Vozidlo (kód s názvom "Zest" počas vývoja) bolo založené na šasi a poháňaní predošlých športových vozidiel TR, ale s moderným štýlom Michelotti. Autá 40.253 boli postavené počas výrobných rokov. TR4 sa ukázal ako veľmi úspešný a pokračoval v robustnom, "chlupatom" obraze, ktorý mal predchádzajúci TRs.

Nový typ karosérie Triumph TR4 odtiahol klasický dizajn dverí z predošlých TR, aby umožnil okenné (sklopné) okná (namiesto menej pohodlných bočných závesov) a zaoblená zadná časť umožnila batožinu (kufor ) so značnou kapacitou pre športové vozidlo.

Triumph Classic Cars na predaj

Pokročilé funkcie zahŕňali prvé použitie nastaviteľnej ventilácie fasády vo výrobnom aute a možnosť unikátneho tvrdého vrchnáku, ktorý pozostával z pevného zadného skla s integrovaným rámom a odnímateľného oceľového stredového panelu. Bol to prvý taký strešný systém na výrobnom a predchádza rok 5 Porsche 911 / 912 Targa, ktorý sa odvtedy stal všeobecným názvom pre tento štýl top.

Na strope TR4 bol pevný strešný panel vymeniteľný s ľahko zloženou a uloženou vinylovou vložkou a nosným rámom nazývaným Surrey Top. Celá zostava hard top je často omylom označovaná ako "Surrey Top". V originálnych katalógoch výrobných častí je zostava tuhého vrchného a podsvietenia uvedená ako súprava "Hard Top". Vinylová vložka a rám sa ponúkajú samostatne ako "Surrey Top".

Kúpiť Triumph TR4?

Funkcie, ako sú okienka, boli považované za nevyhnutný krok vpred, aby sme dosiahli konkurenciu a dosiahli dobrý predaj na dôležitom americkom trhu, kde sa nakoniec predávala veľká väčšina TR4. Avšak predajcovia mali obavy, že kupujúci nemusí plne oceniť nové vybavenie, takže sa v 3 a 1961 vyrábal špeciálny krátky cyklus TR1962A.

Triumph TR4

E & R Classics, váš špecialista Triumph Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár


Aké sú výhody nákupu vozidla Triumph TR4 v ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- MOT, zváračské a interiérové ​​konanie pre vaše vozidlo Triumph TR4
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Úplné obnovenie vášho vozidla Triumph TR4
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny