Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Nedeľa 1. novembra (Deň všetkých svätých) EXTRA OTVORENÉ od 12:00 do 16:00
Prejdite do inventára Predajte moje auto

Volkswagen Beetle

Beetle, oficiálne Volkswagen Type 1, je ekonomickým vozidlom, ktoré vyrába Volkswagen od 1938 - 2003. S viac ako 21.000.000 jednotkami vyrobenými vo vzduchom chladenom, zadnom pohone, konfigurácii pohonu zadných kolies, je Beetle najdlhšie bežiacim a najvýrobnejším vozidlom s jednou konštrukčnou platformou na celom svete.

Volkswagen Classic autá na predaj

Hoci Beetle bol navrhnutý v 1930, výroba vo významných číslach začala v 1945. Beetle bol interne pomenovaný Volkswagen Type 1 a predával sa jednoducho ako "Volkswagen". Neskoršie modely boli označené VW 1200, 1300, 1500, 1302 alebo 1303. Beetle stal sa široko známy v jeho domovskej krajine ako Käfer a bol neskôr predávaný ako taký v Nemecku. V 1950och bol VW Beetle pohodlnejší a výkonnejší ako väčšina iných malých automobilov na európskom trhu. Zostal najpredávanejším predajcom v USA, pretože vďaka svojmu úspechu dosiahol vysokú kvalitu a inovatívnu reklamu.

Nákup Volkswagen Beetle?

VW Beetle predstavoval zadný pohon, pohon zadných kolies, vzduchom chladený 4-valec, boxerový motor v karosérii 2 s karosériou dverí s plochým predným oknom, ktorý je vhodný pre cestujúcich 4 a poskytuje batožinový priestor pod prednou kapotou a za zadnými dverami. sedlo. Predné a zadné odpruženie boli vybavené torznými tyčami spolu s prednou stabilizačnou tyčou - poskytujúce nezávislé zavesenie na všetky kolesá. Následne boli zrevidované niektoré počiatočné vlastnosti, vrátane mechanických bubnových bŕzd, zadných okien s rozdeleným oknom, mechanických smerových svetiel a nesynchrónnej prevodovky. Počas svojej výroby VW predával Beetle s manuálnou prevodovkou 4. 1961 VW ponúka voliteľnú verziu poloautomatickej prevodovky Saxomat: pravidelnú štvorstupňovú manuálnu prevodovku spojenú s elektromagnetickou spojkou s odstredivou spojkou používanou na voľnobeh. Čoskoro 1967, Volkswagen ponúkol voliteľnú poloautomatickú prevodovku, ktorá bola trojstupňovou manuálnou spojkou s elektromatickou spojkou a meničom krútiaceho momentu.

Volkswagen Beetle

Klasika značky E & R, váš špecialista na autá značky Volkswagen Classic!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventár


Aké sú výhody nákupu vozidla Volkswagen Beetle v spoločnosti ER Classics?
- Veľký sortiment klasických áut na predaj
- Všetky autá sú starostlivo kontrolované mechanikmi v našej vlastnej dielni
- STK, zváranie a interiérové ​​konanie pre vaše vozidlo Volkswagen Beetle
- Našim špecializovaným mechanikom staršieho času sa môžete postarať o všetky konania
- Zaoberáme sa opravami, údržbou a prispôsobenými potrebami
- Kompletná rekonštrukcia vozidla Volkswagen Beetle
- Môžeme dodať vaše klasické auto do ktorejkoľvek európskej krajiny