30. máj (Corpus Christi) SHOWROOM OPEN - nedeľa 2. júna CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (10:00-14:00)

Ako kúpiť

Pozrite si našu akciu

Mnoho našich zákazníkov (súkromných zákazníkov i profesionálnych predajcov) nakupuje naše autá na základe fotogalérie a videí na našej webovej stránke. Postup nákupu je jednoduchý:

  1. Urobte si čas pozrieť sa na fotografie automobilov na našej webovej stránke. Každé inzerované auto má aspoň 60 fotky vrátane jasného popisu a informácií o stave vozidla. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás. Hovoríme po anglicky, nemecky, francúzsky a holandsky.

  2. Ak ste sa rozhodli kúpiť auto, pošlite e-mail na adresu info@erclassics.com s vaším potvrdením, pričom uvediete celé meno, adresu a telefónne číslo. Upozorňujeme tiež, či chcete, aby sme zabezpečili prepravu, alebo si sami vyzdvihnite vozidlo. Po obdržaní potvrdenia vám zašleme faktúru na predaj. Na faktúre nájdete všetky potrebné informácie o bankovom účte. Môžeme zabezpečiť financovanie pre klientov z mnohých krajín. Viac informácií získate od nášho predajného tímu.

  3. Po prijatí platby na našom bankovom účte vám pošleme e-mail s potvrdením platby. Medzinárodné platby v rámci Európy zvyčajne trvajú okolo 3 pracovných dní. Pred prepravou vykonáme záverečnú kontrolu na každom vozidle (s výnimkou reštauračných vozidiel). Po tejto záverečnej kontrole je vozidlo pripravené na prepravu (väčšina vozidiel je každý piatok vyzdvihnutá naším prepravcom). V prípade, že ste sa rozhodli vyzdvihnúť vozidlo sami, môžete si nechať ukladať vozidlo do nášho skladu na jeden mesiac bezplatne.

  4. Čas potrebný na prepravu vášho auta závisí od faktorov, ako je dĺžka cesty do cieľa a čas v roku (kvôli kombinácii nákladných automobilov). Viac ako 90% vozidiel je dodaných do jedného týždňa. Oficiálne doklady o vozidle vám odovzdáme osobne nákladným dopravcom pri dodaní vozidla. Truckdriver vám zavolá niekoľko hodín pred príchodom.
nákladné auto
 

Nižšie uvedené dopravné náklady sú orientačné ceny za prepravu jedného vozidla do destinácie v Európe alebo Severnej Amerike.

Všetky možné destinácie na celom svete si prosím vyžiadajte cenovú ponuku na miesto určenia.

Európa
Antverpy € 550
Barcelona € 1650
bordeaux € 1250
Brusel € 600
Frankfurt € 725
Geneve € 1400
Hamburg € 725
Lille € 575
Lisbao € 1650
London / UK € 1800
Luxembursko € 750
Lyon € 1100
madrid € 1550
Milano € 1525
Monaco € 1650
Mníchov € 1100
Pekný € 1650
Paríž € 950
rím € 1775
Sevilla € 1500
Viedeň € 1300
Severná Amerika
Houston, USA Cena
Los Angeles, USA Cena
Miami, USA Cena
Montreal, Kanada Cena
New Jersey, USA $ 2500


Možnosť leteckej prepravy
Požiadajte o cenovú ponuku na miesto určenia


Všetky možné destinácie na celom svete. Vozidlo bude doručené na vaše dvere.
Pre presné náklady na dopravu do Vášho cieľa volajte:
+31 416 751393 XNUMX