Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Hungaroring Classic 2019

Júl 12 do júla 14, 2019

Pretekársky závod Hungaroring Classic sa bude konať v Budapešti. Akcia sa koná v júli 12 do júla 14 2019. Okolo návštevníkov 50,000 prichádza na Hungaroring Classic a viac ako 200 pretekárske autá už oznámili svoju účasť na podujatí. Preteky 7 sa konajú so všetkými rôznymi klasickými automobilmi. Okrem toho existuje v tejto klasickej automobilovej akcii viac vecí.

Existuje mnoho rôznych programov pre všetky vekové kategórie. Akcia napríklad ponúka prehliadky autoklubov, viac ako 1,000 vystavovali autá zo všetkých kútov Európy: Ford, Jaguar, Alpine, Citroën, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Ferrari, Morgan a mnoho ďalších. Užite si pouličných hudobníkov na 6 pódiách, zatiaľ čo vaše deti hrajú hry. Tam je veľa kulinárskych špecialít na miestach 6 pre hladné. Od špeciálnych hamburgerov po mexické jedlá až po rôzne sladké a pikantné chute. Ale tí, ktorí chcú len piť príjemnú kávu a zároveň obdivovať bojové preteky, si tu môžu nájsť svoj účet. Najmä pre ženy budú talentovaní kaderníci pre nich robiť úžasné účesy. Takže nielen ich oblečenie, ale aj ich účes je súčasný. To ponúka stánok Schwarzkopf.

Túto udalosť si môžete vychutnať vďaka širokému otváraciemu času. Na „Rozvrh pretekov“ sa pozrite na oficiálnych stránkach, aby ste si nenechali ujsť žiadne preteky! Vstupné je 7900 HUF, čo predstavuje približne € 24 na osobu a deň. Adresu nájdete na oficiálnych stránkach.