Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Hungaroring Classic 2019

Júl 12 do júla 14, 2019

Klasické autá na predaj>

Pretekársky závod Hungaroring Classic sa bude konať v Budapešti. Akcia sa koná v júli 12 do júla 14 2019. Okolo návštevníkov 50,000 prichádza na Hungaroring Classic a viac ako 200 pretekárske autá už oznámili svoju účasť na podujatí. Preteky 7 sa konajú so všetkými rôznymi klasickými automobilmi. Okrem toho existuje v tejto klasickej automobilovej akcii viac vecí.

 

Existuje mnoho rôznych programov pre všetky vekové kategórie. Podujatie napríklad ponúka prehliadky automobilových klubov, viac ako 1,000 XNUMX vystavených automobilov zo všetkých kútov Európy: Ford, Jaguar, Alpine, Citroën, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Ferrari, Morgan a mnoho ďalších. Vychutnajte si pouličných hudobníkov na 6 pódiách, zatiaľ čo vaše deti hrajú hry. Pre 6 hladujúcich je k dispozícii množstvo kulinárskych špecialít na XNUMX miestach. Od špeciálnych hamburgerov cez mexické jedlá až po rôzne sladké i slané príchute. Na svoje si tu ale príde aj ten, kto si chce pri obdivovaní súbojov závodných áut len ​​vypiť príjemnú kávu. Špeciálne pre dámy im talentované kaderníčky urobia úchvatné účesy. Súčasné je teda nielen ich oblečenie, ale aj účes. To ponúka stánok Schwarzkopf.

 

Túto udalosť si môžete vychutnať vďaka širokej otváracej dobe. Harmonogram pretekov nájdete na oficiálnych webových stránkach, aby ste nezmeškali žiadne preteky! Vstupné je 7900 HUF, čo znamená približne 24 € na osobu a deň. Adresu nájdete na oficiálnej webovej stránke.