Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Hungaroring Classic 2020

Júla 2020

Pretekárska akcia Hungaroring Classic sa bude konať v Budapešti. Akcia sa koná v júli 2020. Okolo návštevníkov 50,000 prichádza na Hungaroring Classic a na podujatí sa zúčastňuje viac ako 200 pretekárske autá. Sú tu 7 preteky so všetkými rôznymi klasickými automobilmi. Okrem toho existuje v tejto klasickej automobilovej akcii viac vecí.

Existuje mnoho rôznych programov pre všetky vekové kategórie. Akcia napríklad ponúka prehliadky autoklubov a viac ako 1,000 vystavoval autá zo všetkých kútov Európy: MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Ford, Jaguar, Alpine, Citroën, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, Ferrari, Morgan a mnoho ďalších. Užite si pouličných hudobníkov na 6 pódiách, zatiaľ čo vaše deti hrajú hry. Pre tých, ktorí majú hlad, sú na 6 miestach kulinárske špeciality. Od špeciálnych hamburgerov po mexické jedlá až po rôzne sladké a pikantné chute. Ale tí, ktorí chcú len piť príjemnú kávu a zároveň obdivovať bojové preteky, si tu môžu nájsť svoj účet. Najmä pre ženy budú talentovaní kaderníci pre nich robiť úžasné účesy. To ponúka stánok Schwarzkopf. Takže nielen ich oblečenie, ale aj ich účes je súčasný.

Túto udalosť si môžete vychutnať vďaka širokému otváraciemu času. Na „Rozvrh pretekov“ sa pozrite na oficiálnych stránkach, aby ste si nenechali ujsť žiadne preteky! Vstupné je 7900 HUF, čo predstavuje približne € 24 na osobu a deň. Adresu nájdete na oficiálnych stránkach.