Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Hungaroring Classic 2020

Júla 2020

Klasické autá na predaj>

Pretekárska akcia Hungaroring Classic sa bude konať v Budapešti. Akcia sa koná v júli 2020. Okolo návštevníkov 50,000 prichádza na Hungaroring Classic a na podujatí sa zúčastňuje viac ako 200 pretekárske autá. Sú tu 7 preteky so všetkými rôznymi klasickými automobilmi. Okrem toho existuje v tejto klasickej automobilovej akcii viac vecí.

 

Existuje mnoho rôznych programov pre všetky vekové kategórie. Podujatie napríklad ponúka prehliadky autoklubov a viac ako 1,000 XNUMX vystavených automobilov zo všetkých kútov Európy: MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Ford, Jaguar, Alpine, Citroën, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, Ferrari, Morgan a mnoho ďalších. Vychutnajte si pouličných hudobníkov na 6 pódiách, zatiaľ čo vaše deti hrajú hry. Pre tých hladných je k dispozícii množstvo kulinárskych špecialít na 6 miestach. Od špeciálnych hamburgerov cez mexické jedlá až po rôzne sladké i slané príchute. Na svoje si tu ale príde aj ten, kto si chce pri obdivovaní súbojov závodných áut len ​​vypiť príjemnú kávu. Špeciálne pre dámy im talentované kaderníčky urobia úchvatné účesy. To ponúka stánok Schwarzkopf. Súčasné je teda nielen ich oblečenie, ale aj účes.

 

Túto udalosť si môžete vychutnať vďaka širokej otváracej dobe. Harmonogram pretekov nájdete na oficiálnej webovej stránke, aby ste nezmeškali žiadne preteky! Vstupné je 7900 HUF, čo znamená približne 24 € na osobu a deň. Adresu nájdete na oficiálnej webovej stránke.