Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Hungaroring Classic 2021

júla 2021

Klasické autá na predaj>

Pretekársky závod Hungaroring Classic sa bude konať v Budapešti. Akcia sa koná v júli 2021. Približne 50,000 návštevníci prídu na Hungaroring Classic a bude prítomných viac ako 200 pretekárskych vozidiel. Tam sú okolo 7 preteky so všetkými rôznymi klasickými vozidlami. Okrem toho existuje v tejto klasickej automobilovej akcii viac vecí.

 

Pre všetky vekové kategórie existuje mnoho rôznych programov. Napríklad viac ako 1,000 XNUMX vystavených automobilov zo všetkých kútov Európy: Ford, Jaguar, Alpine, Citroën, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Ferrari, Morgan a mnoho ďalších. Okrem toho akcia ponúka prehliadky autoklubov. Pouličných hudobníkov si môžete vychutnať na 6 pódiách, zatiaľ čo vaše deti hrajú hry. Pre 6 hladujúcich je k dispozícii množstvo kulinárskych špecialít na XNUMX miestach. Od rôznych sladkých a slaných príchutí cez špeciálne hamburgery až po mexické jedlá. Ale svoje si tu môžu nájsť aj tí, ktorí si chcú pri obdivovaní závodných automobilov vypiť iba šálku kávy. Tiež talentovaní kaderníci urobia pre dámy ohromujúce účesy. Súčasné je teda nielen ich oblečenie, ale aj účes. To ponúka stánok Schwarzkopf.

 

Túto udalosť si môžete vychutnať vďaka širokej otváracej dobe. Harmonogram pretekov nájdete na oficiálnych stránkach, aby ste nezmeškali žiadne preteky! Vstupné sa pohybuje okolo 7900 HUF, čo znamená približne 24 € na osobu a deň. Adresu nájdete na oficiálnej webovej stránke.