Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Hungaroring Classic 2021

júla 2021

Pretekársky závod Hungaroring Classic sa bude konať v Budapešti. Akcia sa koná v júli 2021. Približne 50,000 návštevníci prídu na Hungaroring Classic a bude prítomných viac ako 200 pretekárskych vozidiel. Tam sú okolo 7 preteky so všetkými rôznymi klasickými vozidlami. Okrem toho existuje v tejto klasickej automobilovej akcii viac vecí.

Pre všetky vekové kategórie je veľa rôznych programov. Napríklad viac ako 1,000 vystavovalo autá zo všetkých kútov Európy: Ford, Jaguar, Alpine, Citroën, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Ferrari, Morgan a mnoho ďalších. Okrem toho podujatie ponúka prehliadky autoklubov. Môžete si vychutnať pouličných hudobníkov na 6 pódiách, zatiaľ čo vaše deti hrajú hry. Tam je veľa kulinárskych špecialít na miestach 6 pre hladné. Od rôznych sladkých a slaných chutí až po špeciálne hamburgery až po mexické jedlo. Ale tí, ktorí chcú len piť kávu pri obdivovaní pretekárskych vozidiel, tu môžu nájsť svoj účet. Aj talentovaní kaderníci urobia pre dámy úžasné účesy. Takže nielen ich oblečenie, ale aj ich účes je súčasný. To ponúka stánok Schwarzkopf.

Túto udalosť si môžete vychutnať vďaka širokému otváraciemu času. Na „Rozvrh pretekov“ sa pozrite na oficiálnych stránkach, aby ste nenechali ujsť žiadne preteky! Vstupné je okolo 7900 HUF, čo predstavuje približne € 24 na osobu a deň. Adresu nájdete na oficiálnych stránkach.