Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Hungaroring Classic 2022

júla 2022

Klasické autá na predaj>

V Budapešti sa koná závod Hungaroring Classic. Na Hungaroring Classic príde okolo 50,000 200 návštevníkov a zúčastní sa na ňom viac ako 7 závodných automobilov. Existuje asi 2022 pretekov so všetkými druhmi rôznych klasických automobilov. Okrem toho je na tomto podujatí s klasickým autom veľa práce. Uskutočňuje sa v júli XNUMX.

 

Na tejto akcii má každý čo robiť. V celej Európe je vystavených viac ako 1,000 XNUMX automobilov: Ford, Jaguar, Alpine, Citroën, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Ferrari, Morgan a mnoho ďalších. Okrem toho si môžete užiť pouličných hudobníkov zo 6 rôznych pódií, zatiaľ čo sa vaše deti hrajú hry. Na 6 miestach nájdete množstvo kulinárskych špecialít, ktoré ponúkajú rôzne sladké i slané chute až po špeciálne hamburgery a mexické jedlá. Kto chce len vypiť šálku kávy a obdivuje závodné autá, môže sa vybrať aj sem. Okrem toho existujú talentovaní kaderníci, ktorí robia krásne účesy pre dámy. Súčasné tu teda nie je len oblečenie, ale aj účesy. Umožňuje to stánok Schwarzkopf.

 

Vďaka širokej otváracej dobe si môžete vychutnať všetko, čo tu môžete vidieť a robiť. Vyhľadajte "Časový rozvrh pretekov" na oficiálnych stránkach, aby ste nezmeškali žiadne preteky. Cena vstupného je 8900 HUF, čo je približne 26 € na osobu a deň. Adresu nájdete na oficiálnej webovej stránke.