Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Hungaroring Classic 2023

júla 2023

Klasické autá na predaj>

V Budapešti nájdete slávny automobilový závod Hungaroring Classic. Každoročne prichádza do Hungaroring Classic približne 50,000 200 návštevníkov a je tu prítomných viac ako 7 pretekárskych automobilov. Na mieste sa koná asi 2023 pretekov so všetkými druhmi klasických automobilov. Okrem toho je na tomto podujatí s klasickým autom veľa práce. Uskutočňuje sa v júli XNUMX.

 

V každom prípade je na tejto akcii čo robiť. Napríklad z celej Európy je vystavených viac ako 1,000 XNUMX automobilov: Ford, Jaguar, MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Alpine, Citroen, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, Ferrari, Morgan a mnoho ďalších. Okrem toho si môžete užiť pouličných hudobníkov zo 6 rôznych pódií, zatiaľ čo sa vaše deti hrajú hry. Na 6 miestach je k dispozícii množstvo kulinárskych špecialít, ktoré majú množstvo sladkých i slaných príchutí až po špeciálne hamburgery a mexické jedlá. Ak si chcete dať len šálku kávy, je to tiež možné. Existujú aj talentovaní kaderníci, ktorí pre dámy robia krásne účesy. Na tejto akcii je nielen oblečenie správne, ale súčasné sú aj účesy. Umožňuje to stánok Schwarzkopf.

 

Vzhľadom na širokú otváraciu dobu si môžete nájsť čas a pokojne sa rozhliadnuť. Vyhľadajte "Časový rozvrh pretekov" na oficiálnych stránkach, aby ste nezmeškali žiadne preteky. Cena vstupného je 8900 HUF, čo predstavuje zhruba 26 EUR na osobu a deň. Adresu nájdete na oficiálnej webovej stránke.