Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Hungaroring Classic 2024

júla 2024

Klasické autá na predaj>

Hungaroring Classic automobilový závod sa koná v Budapešti a priťahuje okolo 50,000 200 návštevníkov ročne. Na tejto slávnej udalosti sa zúčastňuje viac ako 7 závodných automobilov. Existuje približne 2024 pretekov so všetkými druhmi rôznych klasických automobilov. Na tejto akcii je veľa vecí, ktoré treba vidieť a vidieť. Uskutočňuje sa v júli XNUMX.

 

V celej Európe je vystavených viac ako 1,000 XNUMX automobilov: Ford, Jaguar, Alpine, Citroen, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Ferrari, Morgan a mnoho ďalších. Okrem toho je tu možnosť vychutnať si pouličných hudobníkov zo 6 rôznych pódií, zatiaľ čo vaše deti hrajú hry. Na 6 miestach nájdete množstvo kulinárskych špecialít, ktoré majú množstvo sladkých i slaných chutí. Pohybuje sa to od špeciálnych hamburgerov po mexické jedlá. Môžu sem ísť aj tí, ktorí si chcú len vypiť šálku kávy. Okrem toho existujú talentovaní kaderníci, ktorí pre dámy robia krásne účesy. Na tejto akcii je všetko v poriadku: oblečenie, ale aj účesy sú tu súčasné. Umožňuje to stánok Schwarzkopf. Stručne povedané: na tejto akcii si každý niečo nájde.

 

Existujú široké otváracie hodiny, aby ste si mohli vychutnať všetko, čo tu môžete vidieť a robiť. Aby ste nevynechali žiadne preteky, môžete si vyhľadať „Harmonogram pretekov“ na oficiálnych webových stránkach. Vstupné je 8900 HUF, čo je približne 26 € na osobu a deň. Adresu nájdete na oficiálnej webovej stránke.