Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Hungaroring classic 2026

Klasické autá na predaj>

Hungaroring classic 2026

Hungaroring classic sú automobilové preteky, ktoré sa každoročne konajú v Budapešti. Podujatie každoročne priláka približne 50,000 200 návštevníkov. Na tomto slávnom podujatí je prítomných viac ako 7 pretekárskych áut. Je tu tiež XNUMX pretekov s veteránmi v rôznych kategóriách.

Okrem pretekov sú vystavené aj autá. Ide o viac ako 1000, okrem iného, ​​európskych značiek: Ford, Jaguar, Alpine, Citroën, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Ferrari a Morgan. Okrem toho si môžete vychutnať aj vystúpenie pouličných hudobníkov na jednom z rôznych pódií.

Klasické autá v Európe >

Klasika Hungaroring ponúka aj kulinárske špeciality. Nájdete ich na 6 miestach s rôznymi sladkými a slanými príchuťami na každom mieste. To siaha od hamburgerov až po mexické jedlá. Talentovaní kaderníci sú k dispozícii aj pre tých, ktorí by chceli nový účes.

Otváracie hodiny Hungaroring classic 2026

Podujatie sa koná cez víkend v júli. Akcia je potom od skorého rána do neskorej noci. Prvé preteky začínajú okolo 7.30 ráno a posledné preteky končia okolo 7.30 večer. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte dostatok času vychutnať si všetko krásne, čo Hungaroring classic ponúka.

Vstupné Hungaroring classic 2026

Vstupné na osobu sa pohybuje medzi 8500 HUF a 9000 HUF, čo je v prepočte 20 až 25 eur. Ide o vstupné na deň. Všetko, čo Hungaroring classic ponúka, okrem pretekov a exhibície, nie je zahrnuté v cene vstupného.

Urobte si víkend na Hungaroring classic 2026

Keďže klasika Hungaroring trvá víkend a vy nechcete zmeškať ani chvíľku, je ideálne mať ubytovanie v blízkosti. To vám umožní dostať sa na akékoľvek preteky a výstavu a navyše sa nemusíte obávať návratu domov. Ak chcete nájsť ideálne ubytovanie pre vás v blízkom okolí, môžete použiť rôzne webové stránky, ako napríklad Booking.com Trivago.com a Tripadvisor.com.