Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Hungaroring classic 2027

Klasické autá na predaj>

Hungaroring classic 2027

Hungaroring classic sú automobilové preteky, ktoré sa každoročne konajú v Budapešti. Podujatie každoročne priláka približne 50,000 200 návštevníkov. Na tomto slávnom podujatí je prítomných viac ako 7 pretekárskych áut. Je tu tiež XNUMX pretekov s veteránmi v rôznych kategóriách.
Klasika Hungaroring ponúka aj kulinárske špeciality. Nájdete ich na 6 miestach s rôznymi sladkými a slanými príchuťami na každom mieste. To siaha od hamburgerov až po mexické jedlá. Talentovaní kaderníci sú k dispozícii aj pre tých, ktorí by chceli nový účes.

Aké klasické autá môžete vidieť počas Hungaroring classic 2027

Na Hungaroring Classic je vystavených viac ako 1000 áut. Okrem iného od európskych značiek Ford, Jaguar, Alpine, Citroën, TVR, Triumph, Peugeot, Volkswagen, MG, Datsun, Aston Martin, BMW, Lotus, Ferrari a Morgan.

Otváracie hodiny Hungaroring classic 2027

Podujatie sa koná cez víkend v júli. Akcia je potom od skorého rána do neskorej noci. Prvé preteky začínajú okolo 7.30 ráno a posledné preteky končia okolo 7.30 večer. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte dostatok času vychutnať si všetko krásne, čo Hungaroring classic ponúka.

Vstupné Hungaroring classic 2027

Vstupné na osobu sa pohybuje medzi 8500 HUF a 9000 HUF, čo je v prepočte 20 až 25 eur. Ide o vstupné na deň. Všetko, čo Hungaroring classic ponúka, okrem pretekov a exhibície, nie je zahrnuté v cene vstupného.