Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

InterClassics Classic Car Show Brusel 2024

Klasické autá na predaj>

InterClassics Classic Car Show Brusel 2024

V posledných rokoch sa Classic Car Show rozrástol na najväčší veľtrh oldtimerov v Beneluxe. Každý november prichádzajú do hál bruselského Expo desaťtisíce návštevníkov.

Na veľtrhu sa oslavujú a obdivujú značky historických automobilov a ich dizajnérske úspechy. Viac ako 400 vystavovateľov tu preto prezentuje viac ako 1000 klasických automobilov a súvisiaceho príslušenstva. Okrem historických áut a súvisiacich doplnkov si môžete nájsť čas aj na umenie. Nachádza sa tu aj Art zóna, kde sú vystavené najlepšie diela viacerých umelcov.

Otváracie hodiny InterClassics Classic Car Show Brusel 2024

Toto trojdňové podujatie sa koná každý rok v novembri. Deň začína o 10:6 ráno a končí o 9:XNUMX večer. V piatok sa však burza zatvára až o XNUMX hod. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte dostatok času vychutnať si všetky autá a umenie, ktoré Classic Car Show Brusel ponúka.

Vstupné InterClassics Classic Car Show Brusel 2024

Vstupné pre dospelého je od 15 do 20 eur. Pri online objednávke stojí lístok od 10 € do 15 €. Objednávka online je preto tiež hitom. To vám tiež ušetrí čas, pretože nemusíte čakať pri pokladni. Máte deti alebo máte menej ako 12 rokov? Potom môžete vstúpiť na stránku zadarmo.

Parkovanie na InterClassics Classic Car Show Brusel 2024

Na stránke máte k dispozícii viac ako 12,000 10,000 parkovacích miest a všetky sa dajú ľahko nájsť. Parkovanie C je najvýhodnejšie, pretože toto parkovisko má viac ako XNUMX XNUMX miest a je vždy dostupné. Viac informácií o parkovaní nájdete na webovej stránke InterClassics.