Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

InterClassics Classic Car Show Brusel 2025

Klasické autá na predaj>

InterClassics Classic Car Show Brusel 2025

Klasický autosalón v Bruseli sa v posledných rokoch rýchlo rozrástol. V súčasnosti prichádzajú na toto podujatie do hál Bussels Expo každoročne desaťtisíce návštevníkov. Výsledkom je, že tento klasický autosalón v Bruseli sa rozrástol na najväčší veľtrh veteránov v Beneluxe.

Na veľtrhu sú obdivované klasické autá a ich značky. Viac ako 400 vystavovateľov tu prezentuje viac ako 1000 klasických automobilov a súvisiacich dielov zo svojich zbierok. Okrem obdivovania áut si na tomto veľtrhu stihnete užiť aj umenie. V Art zóne si môžete prezrieť najlepšie diela viacerých umelcov.

Otváracie hodiny InterClassics Classic Car Show Brusel 2025

Toto trojdňové podujatie sa koná každý rok v novembri. Deň začína o 10:6 ráno a končí o 9:XNUMX večer. V piatok sa však burza zatvára až o XNUMX hod. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte dostatok času vychutnať si všetky autá a umenie, ktoré Classic Car Show Brusel ponúka.

Vstupné InterClassics Classic Car Show Brusel 2025

Vstupné pre dospelého je od 15 do 20 eur. Pri online objednávke stojí lístok od 10 € do 15 €. Objednávka online je preto tiež hitom. To vám tiež ušetrí čas, pretože nemusíte čakať pri pokladni. Máte deti alebo máte menej ako 12 rokov? Potom môžete vstúpiť na stránku zadarmo.

Parkovanie na InterClassics Classic Car Show Brusel 2025

Na stránke máte k dispozícii viac ako 12,000 10,000 parkovacích miest a všetky sa dajú ľahko nájsť. Parkovanie C je najvýhodnejšie, pretože toto parkovisko má viac ako XNUMX XNUMX miest a je vždy dostupné. Viac informácií o parkovaní nájdete na webovej stránke InterClassics.

Staňte sa vystavovateľom na InterClassics Classic Car Show Brusel 2025

Je tiež možné zúčastniť sa InterClassics Classic Car Show Brussels. To vám umožní ukázať všetkým svoje krásne klasické auto. Ak chcete vystavovať na tomto veľtrhu, musíte vyplniť registračný formulár, ktorý nájdete na webovej stránke Interclassics. Tu nájdete aj ďalšie informácie o tom, ako sa stať vystavovateľom.