Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny

InterClassics Classic Car Show Brusel 2027

Klasické autá na predaj>

InterClassics Classic Car Show Brusel 2027

Klasický autosalón v Bruseli sa v posledných rokoch rýchlo rozrástol. V súčasnosti prichádzajú na toto podujatie do hál Bussels Expo každoročne desaťtisíce návštevníkov. Výsledkom je, že tento klasický autosalón v Bruseli sa rozrástol na najväčší veľtrh veteránov v Beneluxe.
Na veľtrhu sú obdivované klasické autá a ich značky. Viac ako 400 vystavovateľov tu prezentuje viac ako 1000 klasických automobilov a súvisiacich dielov zo svojich zbierok. Okrem obdivovania áut si na tomto veľtrhu stihnete užiť aj umenie. V Art zóne si môžete prezrieť najlepšie diela viacerých umelcov.

S akými vozidlami sa stretnete počas svojho pôsobenia na InterClassics Classic Car Show Brussels 2027

Počas InterClassics Classic Car Show Brussels 2027 sa stretnete s rôznymi typmi áut. Od skutočnej klasiky značiek ako: Ford, Porsche, Mercedes, Jaguar, Bentley, Austin Healey, Fiat, Morgan, Elva, Ferrari, Rolls Royce a BMW až po moderné športové autá značiek ako: Mclaren, Lamborghini, Ferrari a Porsche.

Otváracie hodiny InterClassics Classic Car Show Brusel 2027

Toto trojdňové podujatie sa koná každý rok v novembri. Deň začína o 10:6 ráno a končí o 9:XNUMX večer. V piatok sa však burza zatvára až o XNUMX hod. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte dostatok času vychutnať si všetky autá a umenie, ktoré Classic Car Show Brusel ponúka.

Vstupné InterClassics Classic Car Show Brusel 2027

Vstupné pre dospelého je od 15 do 20 eur. Pri online objednávke stojí lístok od 10 € do 15 €. Objednávka online je preto tiež hitom. To vám tiež ušetrí čas, pretože nemusíte čakať pri pokladni. Máte deti alebo máte menej ako 12 rokov? Potom môžete vstúpiť na stránku zadarmo.