Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Interclassics Maastricht 2021

januára 2021

Klasické autá na predaj>

2021 je rokom, v ktorom sa koná 28th vydanie InterClassics Maastricht. Každý rok dostávajú viac ako 30,000 návštevníkov a po 28 rokoch sa výstava môže teraz počítať do vybranej skupiny najvýznamnejších veľtrhov starých časovačov v Európe. Počas InterClassics Maastricht na MECC Maastricht, môžu nadšenci dopriať v januári 2021.

 

S výstavou je každý rok spojená téma. To je v spoločnosti Interclassics Maastricht ústredné a okolo zvolenej témy bude prebiehať veľa aktivít. Sú tu tiež autokluby a mnoho ďalších vystavovateľov, ktorí vám ukážu všetko o klasických automobiloch. Okrem toho sa každý rok koná „TopMobiel“, sú to najkrajšie autá, ktoré sú zobrazené okolo tejto témy. Vyrába sa exkluzívny stánok s atmosférickým osvetlením a dostatkom priestoru pre každé jednotlivé auto, čo znamená, že každá klasika sa predvádza vo svojej najlepšej výhode. Atmosféru čiastočne určujú početné luxusné výrobky, ako sú šperky, odevy a vína.

 

Vďaka širokej otváracej dobe môžete navštíviť a obdivovať veľtrh vo svojom voľnom čase. Parkovanie stojí 3 € na hodinu a maximálne 15 € na deň. Vstupné je približne 20.00 EUR za dospelú osobu. Deti do 12 rokov majú vo všetky obchodné dni zdarma. Adresa je MECC Maastricht, 6229 GT Maastricht.