Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Interclassics Maastricht 2021

januára 2021

2021 je rokom, v ktorom sa koná 28th vydanie InterClassics Maastricht. Každý rok dostávajú viac ako 30,000 návštevníkov a po 28 rokoch sa výstava môže teraz počítať do vybranej skupiny najvýznamnejších veľtrhov starých časovačov v Európe. Počas InterClassics Maastricht na MECC Maastricht, môžu nadšenci dopriať v januári 2021.

Každoročne je s výstavou spojená téma. Toto je ústredné miesto v Interclassics Maastricht a okolo zvolenej témy bude veľa aktivít. Existujú aj autokluby a mnoho ďalších vystavovateľov, ktorí vám ukážu všetko o klasických automobiloch. Okrem toho je každý rok 'TopMobiel', to sú najkrajšie autá, ktoré sú zobrazené okolo témy. Exkluzívny stojan je postavený s atmosférickým osvetlením a dostatkom miesta pre každé jednotlivé auto, čo znamená, že každá klasika sa ukázala ako najlepšia výhoda. Atmosféru čiastočne určuje množstvo luxusných výrobkov, ako sú šperky, odevy a vína.

Vzhľadom na široké otváracie hodiny môžete navštíviť a obdivovať veľtrh vo vašom voľnom čase. Parkovanie stojí € 3 za hodinu a maximálne € 15 za deň. Vstupné je približne 20.00 na dospelú osobu. Deti do 12 rokov sú zadarmo vo všetkých obchodných dňoch. Adresa je MECC Maastricht, 6229 GT Maastricht.