Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Interclassics Maastricht 2022

januára 2022

Klasické autá na predaj>

29th vydanie InterClassics Maastricht sa koná v 2022. Každý rok dostávajú viac ako 30,000 návštevníkov a po 29 rokoch sa výstava môže spoľahnúť na vybranú skupinu najvýznamnejších výstav historických automobilov v Európe. Nadšenci si môžu dopriať v InterClassics Maastricht na MECC Maastricht v januári 2022.

 

Podobne ako každý rok, aj tento rok je téma spojená s výstavou. Toto je ústredné miesto v Interclassics Maastricht a okolo zvolenej témy bude veľa aktivít. Existujú tiež autoklubov a mnoho ďalších vystavovateľov, aby vám ukázali všetko o starých časoch. Každý rok je tu tiež "TopMobiel", to sú najkrajšie autá, ktoré sú zobrazené okolo témy. Exkluzívny stojan je postavený s atmosférickým osvetlením a dostatkom miesta pre každé jednotlivé auto, čo znamená, že každá klasika sa ukázala ako najlepšia výhoda. Atmosféru určuje aj množstvo luxusných výrobkov, ako sú šperky, odevy a vína.

 

Existuje široká otváracia doba, takže môžete navštíviť a obdivovať veľtrh vo svojom voľnom čase. Parkovanie stojí 3 € na hodinu a maximálne 15 € na deň. Vstupné sa pohybuje okolo 20.00 € za dospelú osobu. Deti do 12 rokov majú vo všetky obchodné dni zdarma. Adresa je MECC Maastricht, 6229 GT Maastricht.