Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Interclassics Maastricht 2022

januára 2022

29th vydanie InterClassics Maastricht sa koná v 2022. Každý rok dostávajú viac ako 30,000 návštevníkov a po 29 rokoch sa výstava môže spoľahnúť na vybranú skupinu najvýznamnejších výstav historických automobilov v Európe. Nadšenci si môžu dopriať v InterClassics Maastricht na MECC Maastricht v januári 2022.

Podobne ako každý rok, aj tento rok je téma spojená s výstavou. Toto je ústredné miesto v Interclassics Maastricht a okolo zvolenej témy bude veľa aktivít. Existujú tiež autoklubov a mnoho ďalších vystavovateľov, aby vám ukázali všetko o starých časoch. Každý rok je tu tiež "TopMobiel", to sú najkrajšie autá, ktoré sú zobrazené okolo témy. Exkluzívny stojan je postavený s atmosférickým osvetlením a dostatkom miesta pre každé jednotlivé auto, čo znamená, že každá klasika sa ukázala ako najlepšia výhoda. Atmosféru určuje aj množstvo luxusných výrobkov, ako sú šperky, odevy a vína.

Tam sú široké otváracie doby, takže môžete navštíviť a obdivovať veľtrhu vo vašom voľnom čase. Parkovanie stojí € 3 za hodinu a maximálne € 15 za deň. Vstupné je okolo € 20.00 na dospelú osobu. Deti do 12 rokov sú zadarmo vo všetkých obchodných dňoch. Adresa je MECC Maastricht, 6229 GT Maastricht.